Bolest

Príspevok v téme: Bolest
Neznamaxy

Zdravim Vas ,
chcela by som sa spytat ci z vas niekto nema alebo nemal taky isty problem ako ja.
S priatelom mame spolu sex uz vyse roka.Moj prvy sex bol pre mna dost bolestivy a teraz mam ten isty problem . Vzdy na zaciatku ked do mna prvy krat vnika citim bolest , potom v priebehu sexu uz nie . Iba ten zaciatok je pre mna dost bolestivy. Riesili sme to aj s lubrigacnym gelom a nejak necitim rozdiel ...stale to je bolestive a pritom som uplne uvolnena . Neviete niekto poradit?

Simona_Dul

Jasne, chapem, ze chces najprv takto zistit. Ale ak si vravela, ze ste skusali aj lubrigacny gel a byvas uvolnena vazne skus ist gynekologicke. Ona ta prehliadne ci je vsetko ok po fyzickej stranke pripadne ti poradi..a ver tomu, ze isto lepsie ako my tu.

Neznamaxy

Sima... boli ma to vlastne od prveho sexu az do teraz ... chcela som to skusit nejako takto poresit cez net ze aby mi niekto poradil , lebo navstevy gynekologa moc nemusim :)

Simona_Dul

Prvykrat je normalne, ze to trocha boli. Ale teraz ta to len zacalo boliet alebo to trva uz cely ten rok? Lebo ak je to len v tejto dobe, ja som mala podobny problem a sice kvasinkovu infekciu. Skus zbehnut gynekologicke ci ich nahodou nemas.

Neznamaxy

Prudko do mna nevnika ... praveze postupne po kuskoch ... tak ma to boli o trochu menej ... a rozmyslala som aj nad tym ci nie je privelky , ale neviem to nejak urcit ... mne sa zda v norme :(