Žiadne prsia

Lienočka1111

Ahoj, chápem tvoje pocity a rady ako prsia nie sú dôležité sú ti určite ukradnuté. Ak ti to naozaj spôsobuje problém, skús porozmýšľať nad operáciou. Viem o čom hovorím, mám ju za sebou. Nikdy som to neoľutovala,zrazu zmizli všetky moje depky, mohla som si dovoliť sexi oblečko a moje sebavedomie sa odrazilo aj na mojom správaní (už nie som utiahnutá)a tým aj na mojich vzťahoch. A chlapa, ktorý ťa bude chcieť iba pre pekné prsia pošli rovno do horúcich pekiel. Keď budeš spokojná a šťastná, ver, že budeš mať z čoho vyberať.

rdyforit

Jasne ze mozez viest plnohodnotny zivot ved prsia predsa neovplyvnia to aka si a to je to o co nakoniec ide. Ak je vztah zalozeny iba na fyzickej krase obvykle nema dlhy priebeh.

rdyforit

Jasne ze mozez viest plnohodnotny zivot ved prsia predsa neovplyvnia to aka si a to je to o co nakoniec ide. Ak je vztah zalozeny iba na fyzickej krase obvykle nema dlhy priebeh.

mate59

to, že si ešte namala žiadneho priateľa nie je preto, že máš malé prsia.Aj malé prsia sú pekné a chlapi to majú radi.
A radšej malé ako veľké, čo by ťa ťahali a krivili.
Najlepšie sú také, akurát do dlane.Preto si z toho vôbec nerob starosti.A ak ťa to moc trápi,vyrieš to pušapkou. :)