Chcem prestať brať antikoncepciu, ako sa pripraviť?

Príspevok v téme: Chcem prestať brať antikoncepciu, ako sa pripraviť?
Summerrrrrrr

ahojte, uz som par krat prestala brat antikoncepciu a vzdy som to lutovala, moja plet potom vyzera hrozne, horsie ako v puberte a zmien prislo viac... No ale antikoncepcia mi uz nerobi dobre, nemam chut na sex, mam pigmentove skvrny na tvary, som podrazdena... Toto vzdy pominie po prestani, ale tie vyrazky nechcem. Lebo to neni len letme vyhadzanie to je silne akne... A ja som ho nidky nemala az ked som vysadila antikoncpciu... Mam si nieco kupit? alebo aku kozmetiku mam pouzivat ked vysadim antikoncpciu aby to nebolo az take hrozne... a aby to co najskor preslo.... ???

Summerrrrrrr

no snad nieeeeeee... no to ze sa nevyhnem viem, ale to, ze to budem mat tak dlho s istotou to ma desi... ja som to vydrzala pol roka, a potom som nasadila zas...

palacinka, sajfina ako dlho ste brala HAK??

sajfina

tak tomu akné sa zrejme nevyhneš,ja neberiem HAK od februára a pleť mám hroznú,samé vyrážky a aj na chrbte sem tam,ale dúfam,že to časom prejde,lebo ani v puberte som takéto akné nemala ako teraz :( ale HAK už nezačnem brať ani za nič,to už radšej tie vyrážky

palacinka

no ja som podobny pripad, nikdy som nemala problemy s pletou az ked som vysadila antikoncepciu a kedze ju nemozem brat zo zdravotnych dovodov, tak som svoju plet musela riesit inak, navstivila som koznu a uz dva roky zapasim s mastnou pletou, rozsirenymi pormi.. takze odporucila by som ti jedine odborne vysetrenie a kvalitnu kozmetiku z lekarne, kozmeticke osetrenie a zdrave stravovanie..