Kosti

Príspevok v téme: Kosti
gloso

Mam menší problem potreboval by som aby ste mi pomohli.Som chalan mam 16 rokov a mam problem z nohami a predlaktim...ked beham tak ma trochu bolia predkolenia(píšťala).Minule ked ma kopol do nohy kamoš pri futbale tak som myslel,že zomriem.Predlaktie ma bolí ked cvičím biceps,niekedy musim prestať lebo citim velku bolesť..Dufam že to neni osteropoza,,nesedi mi to pijem vela mlieka,jem vela mliečnych vyrobkov atd...
kto by mi vedel pomocť tak nech mi tu odpíše budem velmi vdačný.

Gregory House

Nie nie, teraz len chodim na strednu, dokonca na elktriku, ale idem na medinu a ucim sa samostudiom zatial. Inak dakujem

gloso

tie proteiny este tyžden budem brať a ptm to cele leto neuvidim,o tyžden ti dam vedeť či sa to zlepšilo alebo ani ne,,vdaka kamo:)

Gregory House

Tak fajn, pockaj taky tyzden, daj si teply kupel, aspn na chvilu vysad steoridy (ano, proteiny su streoidy) a potom daj vediet

gloso

nie energeťaky nepijem vobec,možno je to normalne a prejde to,ono to je akokedy pred par dnami ma to už vobec nebolelo ked som behal,ptm ma kopol do nohy kamoš trochu som sa rozbehal a zase....

Gregory House

Vysvetlim, ak pijes vela energeickych napojov, oblicky su zahltene. to vysvetluje bolest v panvovej oblasti nesprane interpretovanu ako boest krizov.(Teraz by sa hodil efektny zoom ako v Housovi) Ked oblicky nefunguju, nefiltruju fosfaty, ktore odburavaju vapnik a ine srandy. Samozrejme vychadzam z predpokladu, ze to pijes. To ze Ta bolia iba iste kosti je sposobene mojim (pravdepodobne) tym, ze tieto kosti su nachylnejsie a to z dovodu ich , aj ked len mierneho, zachlaenia a namahy.