22 ročná panna

kukuččč

Ja mam 23 a prvýkrát som spala s chalanom v 22 rokoch.A nemyslím si,že som nespoločenská alebo škaredá.Ten môj bol tiež panic,takže mu to nevadilo:)A podľa mňa ani nemá prečo.Môže byť zaskočený,ale myslím si,že ak ťa má rád nie je dôvod aby mu to vadilo.Skôr naopak,vadiť by mu mohlo ak by si ich mala pre ním viac.Ja osobne som ale rada,že už to mám za sebou,dosť som tým trpela,teda moje sebavedomie.Myslím si,že nie je dobré vyspať s hocikým len aby si o to prišla.Mohlo by sa stať, že k sexu získaš negatívny vzťah a zhnusí sa ti a to by preda nebolo dobré.Veď sex je super ;)

ruzicka02

Ja mam 20, som este stale panna a vobec sa zato nehanbim. Mozno predtym ako som spoznala svojho priatela som sa citila tak ,ked sa o tom rozpravali kamosky, ale teraz nie. Ked som to povedala priatelovi bol dokonale stastny,ze budem jeho prva a on moj prvy. Sme spolu uz rok a pol a zatial sa nikam neponahlame :)

Podľa mňa sa nemáš zaco hanbit, ten pravy si to bude vazit a komu by to malo vadit tak sa nanho zvysoka vykasli :))

142536

Ja som sa bola panna do 21. Prvykrát som spala s mojim terajším priateľom, ktorému som sa to strašne dlho zdráhala povedať. a keď to nakoniec so mňa vyliezlo a on sám si to aj nejak domyslel tak bol úprimne zrošku prekvapený (lebo nie som nejaká škareda baba skôr naopak so všetkou sebakritikou) ale potešil sa :) neskôr bol úplne nadšený... to sa prejavila istá mužska ješitnosť.. dostala sa mu do rúk neochytana hračka. ktorú si sám ajtrošku vycvičí..
ale zaleží na koho natrafíš..
Priatel mi sám povedal, že to nie je síce bežné ale že to aj pekné že som neroztiahla nohy pred hocikým :)

scotty

123455 - poznam steroidovych ,,debilkov,, ktori so zenou este nespali, ktori by dali prve/posledne, vratane mna...tak negeneralizuj
Roboš - w.citanie.sk tam sa mozes realizovat so svojou tvorbou, ale nepredpokladam, ze ju oceni aj niekto iny

Dievcata...
Nebudem hovorit za vsetkych chlapov, len za seba... priatelka bola moja prva, ja som bol jej prvy...Zaciatok bol tazky, ale nemenil by som... pre mna znamenalo najviac to, ze prave ja som ziskal to, co mohol mat len jediny...

M74

Nikinka: No vieš môžeš naraziť na debila, čo povie že na takú starú pannu nemá chuť, aby ju všetko učil a pod. Ale normálny muž to skôr ocení ako by z toho mal robiť nejaký problém. A 22 rokov, nie je až tak hrozný vek, trošku divné by bolo ak by si mala 32, to by si sa už dosť vymykala z priemeru.

roboš

Moja zlatučka,ešte tri roky a môžeš tomu Tvojmu kupiť vrtačku,lebo to je ako preraziť 4-ku plech,poviem Ti,dostal som sa k takej práci,je to drina,
penis sama modrina!
Od krvi usraná perina,
narobený ako baník,
penis síce šikovný,
a rúči vraník!
No zbity,zmorený
a odsudený na zánik!
Doporučujem skôr banán vraziť!

Alebo u tak starej skor myslieť
na riť!!!!

Autor:Zmorený

Scotty

katulik19
napr. Mikozu môžeš mať aj bez toho, aby si predtym mala pohlavný styk... kukni google, pri najhoršiom opíš príznaky, ludia ti tu poradia... alebo skús darovanie krvi, robia sa tam krvné testy, výsledky idú na rozbory, keby nebolo niečo v poriadku, oznámia ti to...