22 ročná panna

nezvyčajná

Ja mám 15, a panna niesom
btw: je to tvoj život rob si s ním čo chceš a nepozeraj sa nato ako to berú ostatní

panna

mam 21 a som panna a vazny vztah uz 4 roky.moj priatel to chape, budeme mat sex az po svadbe, t.j. asi tak o 4roky--zatial nas dvom bohato staci peting a oral..vzdy je to krasne..mozem ti poradit? aj ked najdes toho praveho, nemusis sa oddavat,aby si to potom nelutovala, ja som si pred 4 rokmi myslela, ze moj byvaly je ten pravy..a chcela som sa s nim vyspat..teraz by som to velmi lutovala..samozrejme, nemusis byt panna do svadby, ale zvas to, komu sa oddas..presvec sa, ze mu nejde len o jedno, ale ue mu ide o tvoje srdiecko:)

ninaaa

No ja mam 20 a tiež som panna. Keď malo medzi mnou a mojím (teraz už bývalým) chalanom dojsť k sexu a povedala som mu to ohrdol mnou s tým že on chce sex a nie niekoho zaúčať a pritom sa dušoval ako ma ľúbi....

janekMY33

no zalezi ako vyzera?ked je simetricka tak moze ostat aj do 50 panna.Simetricka znamena ze meter vysoka a meter siroka

Lilllss

poznam jednu zenu ktora bola pannou do 35r. byvala s rodicmi cize stara dievka. skareda,ale dobra.. po roku sa dozvedame (byva v dedine kde som vyrastala) ze je tehotna a na pocudovanie ju matka vyhnala z domu, ne aby bola rada ze jej jedina dcera o ktoru nikto nezakopol (na vztah) caka decko ale este ju ponizovala pred celou dedinou,nadavala jej do kurvou a hadzala po nej kamene cisto horor, ale vcera ked som bola u svokry v dedine tak vsetko je uz v poho udobrili sa :)
taky mensi pribeh no :D ale prajem jej to :)

GiovanniX

Preco ta zaujima,ze ako reaguju?Zijes podla inych a nie podla seba?Kebyze ti tu zacneme pisat kazdy,ze to je velka hanba tak hned das dakomu?myslim si ze tu je dost tem na panenstvo pohladaj a zistis:)