Raz sa to každému vráti

Príspevok v téme: Raz sa to každému vráti
martinka23

dobrý deň,
poslednou dobou ma trápia rôzne životné otázky.. mám taký pocit, že ak sa mi teraz udialo niečo zlé, tak sa mi to vlatne vrátilo, lebo som sa tak ja tiež v minulosti zachovala ako teraz niekto ku mne. myslíte, že je to tak, že sa to v živote každému raz vráti? :( lebo som na túto tému filozofovala s kamarátkou a tá mi povedala, že to tak nie je, že nemám na to myslieť.. tak by som rada poznala Váš názor.. možno aj niekoho, kto má pocit, že sa mu niečo vrátilo..ďakujem.

cajik

ja osobne si myslim ze sa raz kazdemu vsetko vrati. je pravda aj to, ze mi ludia poublizovali tak si to hovorim,ze sa im to vrati, ale verim aj v to, ze ked ja konam dobro (bez ohladu na to, ci sa mi to vrati teraz, alebo o 5 rokov), tak sa mi dobro od ludi tiez vrati. to co vysielas, to dostavas spat. verim v karmu. to ze sa vam nieco zle stalo moze suvisiet aj s minulym zivotom.. jednoducho neporiesene veci.. ale nie kazdy tomu veri, takze :)

[zruseny12]

...ale nesmies to tak brat,ze ked ja mam taku skusenost,ze musis dopadnut aj ty tak...
...ja mozno som si to fakt zasluzila,lebo som sa smiala do oci tomu chlapcovi,ze cesi su lepsi,inteligentnejsi atd.
ano odstahovala som sa 890km...ale mne to vobec nevadiloo,ked niekoho MILUJES take veci vobec neriesis...
a nedaj sa odradit mojou skusenostou...

martinka23

mariaa, ooh..tak to je strašné.. takže si ma pekne odradila do českých chlapov.. bo poviem pravdu, vždy mi viac imponovali..a nedávno som spoznala jedného úžasného čecha.. úplne iný ako nejaký, čo som doteraz spoznala.. ale našťastie nás delia dlhé kilometre.. a ty si sa normálne kvôli nemu presťahovala do čiech a začala tam nový život? a ten idiot ťa normálne opustil kvôli inej? niekedy sa bojím aj zamilovať kvôli takýmto veciam :(

martinka23

hej, je to taká bežná formulka, podľa mňa ju vymyslel niekto, komu niekto stále nejakým spôsobom ubližoval.. a povedal si, že sa to jednoducho každému vráti!
niekto hovorí, že človek nemôže byť celý život len šťastný, že sa musia objaviť aj tmavé obdobia .. len škoda, že ja mám pocit, že akoby tých dobrých vecí bolo málo.. i keď niekto by mi možno odporoval, lebo mám rodinu, kde spať, bývať, pracovať a čo jesť.. vela ľudí to nemá..

[zruseny12]

...ale este chcem povedat,ze niekedy sa mi stali veci,ze som si ich zasluzila...napr.ked som sa zoznamila s ex manzelom/teraz uz/tak on bol cech...a stale som hovorila,ze je lepsi ako nasi chlapci,inteligentnejsi,vacsi gantlmen atd.a raz mi jeden chlapec povedal ked prisiel domov z vojny/bol na vojne v cz/ze si nemam brat cecha atd.ze nedopadnem dobre atd.ze vie ako tam ziju-ze mi urobi dieta a NECHA MA...ja som sa mu smiala atd./myslela som si,ze ma chce len dostat,lebo chcel on so mnou chodit a tak ma odhovara /
tak som sa mu do oci smiala...
a PRESNE TO SA AJ STALO...KED SA NAM NARODIL SYN...NASIEL SI INU...A MOZNO JU MAL AJ POCAS TOHO KED SOM BOLA TEHOTNA...
JA SOM SA VYDAVALA NA CELY ZIVOT,MALI SME UZ AJ BYT ZARIADENY VSETKO,LEN UZ ZIT TREBALO...A STALO SA TOTO...
TAK SOM SI SPOMENULA NA TOHO CHLAPCA,ZE MAL PRAVDU A TERAZ BY SA MOHOL SMIAT ON MNE...
***
takze asi niektore veci a rany od zivota dostavame pravom,ale nie vsetky su pravom...kazdy si musi posudit sam...ci ranu od zivota dostal pravom,alebo nepravom...
***

[zruseny12]

...no mne sa deju take veci,ze sa mi nezda,ze si ich zasluzim...ale je to normalne,ze sa tak hovori...RAZ SA TO KAZDEMU VRATI...
JE TO BEZNA VETA...
...a asi fakt sa neoplati nad tym rozmyslat,je to zb.co sa ma stat sa stane CI MI CHCEME ALEBO NECHCEME...

wonderbra

ahoj martinka
ja ti to poviem takto, neverím v boha, ale verím v toto. že všetko sa raz každému vráti - či je to dobré alebo zlé.