Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starsi muž - mladšia žena - vztah

angel008

ja mam 22 a priatela, ktory ma o 10 rokov viac
aj ked je o tolko starsi, tak je nehorazne nezrely a nevyspely, ja uz z neho mam totalne mindraky... navyse stale sa snazi kamaratit najma s dievcatami od asi 17-23 rokov a mne to akosi nepripada byt okay, aj ked on si mysli ze to je uplne v pohode

co uz, po tomto vsetkom si myslim ze je lepsie hladat si partnera ktory nie je o moc starsi\\\\mladsi :) aspon ja by som tak nabuduce urobila :D

Carie

no ja na starsich nie som. uz su to taky usadeni paprdovia, nic sa s nimi neda podnikat. ani v sexe uz nie su buhvico. mala som kratko jedneho, co mal cez 40 a fakt zvykat si na jeho polomrtveho zosuvereneho vtaka dalo zabrat.

Maoam

k teme: ja som vzdy mala o dost starsich od seba (5r., 8r., 11r., nejaky cas 20r.) a mozem povedat, ze je pre mna to bolo tak lepsie, s rovesnikom ci mladsim ma to nikdy netahalo, samozrejme prva laska bola s rovesnikom, teda o rok starsi odo mna :-), ale potom som presedlala na starsich

LOST: v tvojom veku nie je od veci mat troska starsiu priatelku, naberies skusenosti, potom, ked sam b udes mat viac rockov, presedlas asi automaticky na tie mladsie ;-)

ale teraz , ked mas 23r., kludne 25-28rocne baby, preco nie?

dievcatko28

...ja mám 29r.,on 45r.,...stretli sme sa náhodou a môžem povedať,že to čo zažívam s ním som nezažila s nikým...nehovorí so mňa zaľúbenosť...ten človek si ma váži...Tie,ktoré majú starších partnerov vedia o čom hovorím.Nikdy som nemala partnera rovesníka-nevyhovuje mi to...a myslím,že je XY žien,ktorím vyhovuje starší partner....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.