Starsi muž - mladšia žena - vztah

dievcatko28

...ja mám 29r.,on 45r.,...stretli sme sa náhodou a môžem povedať,že to čo zažívam s ním som nezažila s nikým...nehovorí so mňa zaľúbenosť...ten človek si ma váži...Tie,ktoré majú starších partnerov vedia o čom hovorím.Nikdy som nemala partnera rovesníka-nevyhovuje mi to...a myslím,že je XY žien,ktorím vyhovuje starší partner....

nelly5

no podla mna je to vždy o konkretnej situacii....každy človek je iny, su ženy , ktore su na svoj vek vyspele, ine su zase poblaznene...podla mna sa často velmi nepravom označuju tieto ženy, ktore su na staršich mužov ako zlatokopky
...z vlastnej skusenosti však viem že to nie je pravda....pači sa mi ked je chlap v spoločnosti dominantny,ked ma sebavedomie , ked vie čo a ako ma žene povedat ....mam 20 a moji rovesnici vačšinou balia baby v štyle ahoj bejby....čau čajočka a pod.,dalej sa pokušaju zaujať nadavkami,vychvaluju sa aki su užasni a kolko toho dokažu vypiť....tak sorry že toto ma nikdy nebralo...ja mam 20, on 40 nevyšlo to....ale moja najlepšia kamaratka je v rovnakom vzťahu už 3 roky a všetko je v poriadku , lubia sa najviac na svete a ja im držim palce...okolie ich často odsudzuje tak ako kedysi sudili mna aj ked nič o tom nevedeli.....myslim si že ak obe strany chcu tak to ide....a ešte musia byt dostatočne silni na to aby si nevšimali hlupe a neprimerane reakcie okolia....pretože každy by mal žit tak aby bol šťastny:)

janka666

žena 30 a muž 50, tak čo bude o 10 rokov?..žena 40 a muž 60 a ešte o takých 5 rokov? žena 45 a muž 65..tak neviem, či v 65-tke stíha ešte muž žene 45ročnej. Ale je to indivindi...ženy skôr hľadajä v staršom pánovi svojho otca a starší muži?..ešte si chcú samy sebe dokázať, že majú aj na mladšiu babu a sú geroji!..kým ju finančne dobre zabezpečia, tak fajn, ak nie, tak mladá si užila a ten pomer skončí.
Inak byť vdovou v 40-tke, a brať dobrý dôchodok ,alebo prevziať firmu po 60 ročnom mužovi, je fajn..hovorí sa im "veselé vdovy". Ale určite je to od pováh oboch ľudí, ich prístupu k životu a hlavne ich spoločné záujmy, hoci si myslím, že pre život vo dvojici je dôležitý aj sex. život, ale samozrejme, výnimka potvrdzuje pravidlo...

RNG

Hoci povzacsine privelky vekovy rozdiel robi problemy su aj vynimky.Ja som poznal manzelske pary s rozdielom vyse 20 rokov a mali velmi dobry vstah a zivot. Nuz samozrejme, ked je muz starsi, zena sa ocitne vdovou na dlhe roky, ale rozpraval som sa aspon s dvoma takymi a nezda sa, ze by lutovali.
To co sa tu casto opakuje, sex, po patdesiatke-sestdesiatke je obvykle nie uz az tak dolezite. Mnohi muzi aj zeny po mladosti dirigovanej hormonami si najdu skor partnera=priatela, a to nie sexualneho partnera nevyhnutne.
Zeny a muzi sa doplnaju vo svojom vstahu nielen sexualne, ale rozlicnym konanim a myslenim.
A to moze tvorit tak isto pevny zaklad vstahu.

muc

lost myslim si ze nic, okrem pohladenia svojho ega, ze este "maju" na mlade masko. a mlade masko kasle na nich, vidi len ich prachy

lost

tak 100 ludi 100 chuti :D

ja v 21 si neviem predstavit 16tku, ba uz ani 18tku...

ale rad by som vedel co na nich 40tnici vidia :)
teda okrem panenskeho maska...