Problém- chlap (i)

Príspevok v téme: Problém- chlap (i)
Mellanie30

Ahojte,
potrebujem sa tak trochu vykecať, možno nabrať aj nejaké nové rady a pod. Bola som so svojim priateľom 3 roky a 8 mesiacov a včera sme sa rozišli. Ako rozídení sme boli už častejšie, ale teraz to prišlo znovu. Ľúbim ho, ale keďže je môj prvý neviem či je to ozajstná láska. Je ku mne nežný, dobrý, viem skrátka, že ma miluje. Niekedy mám pocit, že to až preháňa (nedá mi dýchať, nemám trochu súkromia a času na seba, lebo chce byť stále so mnou). Nevadilo by to lebo raz za čas to je milé, no nie vždy. Preto som usúdila, že moja láska k nemu nie je až taká silná ako jeho ku mne. Nechcem ho ťahať za nos, lebo viem, že ho milujem no často sa stretávam so skúsenosťami ľudí, ktorí tvrdia, že tie naše časté hádky a pod, že je lepšie keď sa rozídeme a keď si nájdem ozajstnú lásku pochopím čo to láska naozaj je. Lenže ja mám obavy. Mám strach, že práve on je ten pravý a ja ho "vymením" a urobím chybu. Keď čítam, akí chlapi naozaj sú, je mi z toho zle. Existujú vôbec muži, ktorí dokážu svoju ženu nepodviesť a vážiť si ju? Alebo je to tak, že to majú dané od prírody a bohužiaľ my ženy s tým nenarobíme už nič? Ako sa mám teda zachovať možno to bude znieť hlúpo a mnohí si pomyslia, že toto dospelá žena nemôže napísať, ale občas začnem pochybovať, že keď ho stratím nenájdem si už žiadneho, ktorí by mi vyhovoval a ktorí ma bude brať takú aká som....

Mellanie30

jajka001_: nie určite to nie je on :)...Ja som tiež žiarlivá, ale ja som mu hneď povedala, dám mu heslá na môj e-mail a iné veci, nemám čo pred ním tajiť, ale nechcem vedieť, že ma kontroluje. Som proste taká a potrebujem mať pocit, že som voľná. Ale on to asi nechápe. :(

jajka001_

neni ten tvoj byvaly ten isty chalanisko co sem pisal ze jeho frajerka ide na chatu s byvalou partiou ale on nejde lebo tam ide aj jej byvaly?
chlapcek je asi este nezrely, ked si takto trucuje, prides skor a on ti este vynada :))ked dospeje tak -mozno- zisti, ze dolezitejsi je vztah ako hlupe ziarlive pocity
suhlas s ronyho prispevkom 16/43

slobodnaa

Tu nejde o to, že by ženy nevedeli čo chcú, ale ide o to, že moc veľké extrémy nám proste nevyhovujú. Najlepší je taký zlatý stred, ani moc lásky a náklonnosti ani málo.

soffa

podaktori chlapi su strasne trucoviti,.jak mali chlapci,ktoremu vzali oblubenu hracku.teraz nenarazam na nikoho konkretneho.podla mna si sa dobre zachovala;-)))0

soffa

tak ho neobnov:-).,on by sa ti mal ospravednit za to jak sa idiotky spraval.asi aj on ma v tebe istotu,kedze ste sa uz viac krat rozisli.nechaj ho taky tyzden trapit,nech si uvedomi co spravil,mozno sa nad sebou zamysli????

Mellanie30

soffa: dôvod rozchodu? :)dosť hlúpy, bola som s priateľmi na výlete a keďže sme tam boli stará partia zo školy on nešiel. Kvôli nemu som prišla domov o deň skôr, aby som ho potešila hoci mi tam bolo super a on mi v telefóne vynadal, že som mala prísť o 4-tej a som prišla o 6-tej. Podotýkam na ničom sme sa nedohodli. On ma nechal a ja som mu vravela, že aby nerobil hlúposti, že ho ľúbim, ale nebude ma takto obmedzovať. Ale nie on to tak chce....Tak som to nechala tak, a na druhý deń mi volá, prečo som ho nechala ? No je to v norme? A kedže takéto stavy trvajú už 3 roky neláka ma náš vzťah opäť obnoviť.

soffa

a aky je hlavny dovod ze ste sa rozisli,??nie ze by ma to zaujimalo,ale ak je to tym ze stale chce byt s tebou,tak je to o nicom dovod.vies prave dovody na rozchod je nevera,nasilnik,psych.tyran,nedovera vo vztahu atd.teraz si predstav ze on ti povie ze sa nevrati????/co to s tebou urobi?ak pocitis bezmoznost a smutok a budes ho chciet presvedcit aby sa vratil,tak ti na nom zalezi a o tom je laska.mozno si sa s nim rozisla,preto lebo vies ze mas v nom istotu,ze sa vzdy ku tebe vrati....ale aj on toho moze mat po case dost.a nemusi sa vratit???rozumies??/

Mellanie30

rony26: to s tým sexom nebolo až tak ako si to napísal :) sex je vo vzťahu veľmi dôležitý a patrí k nemu tak ako ostatné veci. Pochopiteľne viem, že je potrebné aj chlapa tolerovať a dávať mu lásku, pocity istoty.

rony26

dat muzovi dostatok sexu a tym si ho udrzat by bolo asi prilis jednoduche, nie? :)...to uz ozaj ako keby sme boli len nejake zvieratka...to su take myty, ze treba po prichode z roboty dat muzovi teplu veceru, otvorit mu pivo k futbalu, potom sex a diamantova svadba je na dosah...nuz ale potom sa netreba cudovat, ze niektori si tak manzelstvo naozaj predstavuju