Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ste znášali rozvod?

ja123456

Ja som po rozvode 8 rokov. Prvé dni mesiace boli strašné.Musela som nájsť stratenú sebadôveru a nájsť si nový okruh známych. Potom som stretla môjho terajšieho manžela a som s ním šťastná.
Pozitívne na tom všetkom bolo že som išla medzi ľudí aj keď mi ten najbližší veĺmi ublížil. A potom to proste prišlo, zoznámila som sa s mojím druhým manželom.

babylove

život po rozvode pre mna momentálne nie je životom, ale iba akýmsi prežívaním a hľadaním samej seba
prechádzala som určitými obdobiami a momentálne som v období hľadania samej seba hlavne nájdenia stratenej sebadôvery
ide to všetko veľmi pomaly,ale je to pokrok oproti prvým dnom od rozvodu, neviem ako dlho to bude ešte trvať, kým sa z toho úplne dostanem, je to strašne individuálne hlavne ak si milovala naplno
niektorí sa s toho dostanú skorej, iním to trvá dlhšie, ale nezostáva mi nič iné iba veriť, že aj táto bolesť, ktorú mi spôsobil ten najbližší raz pominie

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.