Co vsetko ste schopne tolerovat a znasat?

Príspevok v téme: Co vsetko ste schopne tolerovat a znasat?
lovica

Cavte...chcela by som sa spytat, co vsetko znasate kvoli laske k svojmu partnerovi?myslite, ze sa oplati vytrvat v niecom co vam nie je prijemne??Narovinu..velmi milujem svojho priatela..ked sme spolu samy, vsetko je v pohode.je takmer dokonaly, ale..ALE. akokolvek sme vonku z jeho lepsimi kamaratmi, nepirpadam si ani ako jeho kamaratka, nieto jeho partnerka. Bud( a to je lepsia varianta) si ma nevsima, alebo ma strapnuje trapnymi narazkami. Viem ze to nie je normalne, na rozchodom rozmyslam, ale velmi ho míilujem, mame toho vela preziteho, ale takto to dalej nejde...

Uzlík236

Lovica,presne tak porozprávaj sa s ním a ako vravíš ak ťa ľúbi zmení svoje správanie...ak nie tak to skonči..možno bude začiatok drsný ,ale pamätaj,že ty si urobila pre vzťah maximum a on nestojí za to aby si sa trápila....držím ti palčeky nech to už dopadne akokoľvek:)

lovica

je jasne ze handrou pre nikoho nemienim byt, len ako pisala lentilka, mam tendenicu mu to ospravedlnovat a odpustat mu to....ale vdaka vam, vyzera to tak, je tomu koniec....ak sa to bude co i len jedenkrat opakovat, hodim s nim tvrdu, mozno poslednu rec. natolerovala som sa toho uz dost a viac uz nevlazem, nechcem....verim ze ak ma lubi, tak s tym skonci. ak nie, hm...bude to tazke, ale bohuzial...velmi pekne vam dakujem za kazdy jeden nazor, aj ked sa mnohokrat necitali najlahsie, ale potrebovala som pocut zdravsie nazory...

rozumiem ti

pozri, je jasne, ze chlapec je mlady. nechape, ze ty mas nejaky problem ked on ziadny nema. povedz mu to, ako to vnimas, ako to citis. ak pochopi a prestane s tym, nie je to uplne strateny pripad. a ak s tym neprestane, aspon je jasne, s kym mas do cinenia.. dobra rada: povedz to len raz. rozumnemu cloveku to staci. a blbec to nepochopi nikdy.

tak

Ano, mile dievca, absolutny suhlas je to kreten, ktory si Ta nevazi, ked si Ta nevazi medzi priatelmi, ... ja by som to netolerovala, ...

slobodnaa

Ja to napíšem jednoduchšie- všetci ľudia vôkol teba, či už je to chlap, priatelia, rodina alebo úplne cudzí ľudia, si k tebe dovolia len toľko, koľko im ty sama dovolíš. Takže je načase v 19!!! rokoch si konečne určiť svoje vlastné hranice a zistiť čo chceš a čo nie.

Jasné, tak keď to nedokážeš, tak sa nechaj ponižovať a buď handrou. Nech sa páči, každého voľba, ale potom sa tu nesťažuj a nečakaj, že ťa niekto bude ľutovať. Život je ťažký, nauč sa to a takisto sa nauč, že nikto v živote za teba nič nespraví. V živote máš možnosť voľby- byť šťastná alebo trpieť.

rozumiem ti

Laska je krasna vec. Ale ucta a respekt k sebe samej este krajsia a hlavne uzitocnejsia. Uvazuj.. on mozno odide a co Ti ostane potom, ked mu vsetko obetujes/odtolerujes? Len oci pre plac. Ma to vyznam? Nie.

Ty sama urcujes hranice. A ak to nevyjde, aspon nebudes lutovat, ze si robila nieco, s cim principialne nesuhlasis.

ps: znie to dost zlozito, ale vo svojej podstate je to velmi jednoduche :)

A priamo k tvojmu problemu: Toto by mne urobil len raz. Pretoze ak tvrdi, ze Ta miluje, ani ho len nenapadne ublizovat Ti, a uz vobec nie zo srandy. A ak Ta nemiluje - ergo nerespektuje a necti si Ta, tak naco s takym byt?!

lovica

uff, po vasich prispevkoch mam taku velku hlavu, aku som asi este nikdy nemala .... len, ja to asi nedokazem, len tak ukoncit :(( boze boze :(:(

andrea88

lovica, súhlasím tu so všetkými, čo ti písali. jednoducho, keď si ťa neváži v spoločnosti, tak to je trapný kretén. toto, keby mi urobil niekedy môj priateľ, tak by ma to dosť urážalo a mohol by aj prosíkať v súkromí, došlo by mi to ako divadielko. myslím, že ked máš 19,tak zotrvávať v takomto vzťahu nemáš dôvod. si mladá, máš kooopu času pred sebou a nájsť si iného, čo si ťa bude vážiť. a ak je on rovnako starý ako ty, tak je to ešte nedospelý pubertiak, predsalen-chalani mentálne dospievajú neskoršie.. i ked ja som mala seberovného a pritom bol veľmi intelilgentný, galantný a všetky baby sa mi čudovali, kde som ho splašila :) Ja som tiež teraz po rozchode,ale odišla som ja, jednoducho to urob! ako písala slobodnaa, tak ak máš nejakú hrdosť, tak ho opusť. určite ti bude smutno, to je normálne, ale uľaví sa ti a ked spoznáš iného, lepšieho, na tohto blbečka si budeš spomínať len v takom duchu!ako ja hlúpa som sa kvôli nemu trápila..!

slobodnaa

Musím sa priznať, že čím som staršia tým som tolerantnejšia. Ale to čo opisuješ ty, by som rozhodne netolerovala. Je to blb, ktorý ťa vôbec nemá rád, hanbí sa za teba, vôbec si ťa neváži. No ak ty nemáš v sebe aspoň trošku hrdosti a čo i len pripúšťaš možnosť, že by si takéto správanie tolerovala, tak ako si ťa môže vážiť on??? Charakter a lásku partnera nespoznávaš podľa toho, čo ti nakecá, ale podľa toho ako sa k tebe správa v rôznych situáciách a pred inými ľuďmi, či sú to cudzí ľudia, rodina, priatelia.