nemám žiadny zadok...

Príspevok v téme: nemám žiadny zadok...
alexa77

ahojte. vela sa diskutuje o obezite,zeny chcu schudnut, dalsie chcu vacsie prsia,huste vlasy,atd,atd.len malo clankov je o zadku,myslim malom. velmi malom :-( ja tým trpím už roky. proste,nijaká riť,lata,uplne rovná.este aj tu,no,ehm, ritnu čiarku mám taku krátku.nohavice to je umenie namna,najradsej bysom si,tak ako si niekt vypchavaju podprdy, rifle niecim vypchala.aj nohy mam velmi štihle.nastasie prsia mam velmi pekné,keby nemam ani tie,tak katastrofa bysom bola,ani rici ani cici

HGCVGHDFVG

Poznam ten pocit, keď ti je všetko na zadku volné.Ja nemam žiadny zadok ani prsia ani veľké oči či plne pery.Meriam 178cm a žiadne boky čiže vyzeram jak dlhá tyč s tlustým bruchom :P + exem po celom tele a pupence z alergie na slnko a alergie na zimu :D cely xicht sa mi lupe, ako keď si v lete spáliš nos :D Majme sa radi :-*

kafe

Som baba :) Nepoznám ťa. Ale všímam si ľudí. Všímam si ako vyzerajú, ako sa obliekajú, ako celkovo pôsobia. Koľkokrát si pomyslím: "do kelu, jak sa tie baby vedia dohabať v snahe pekne sa obliecť.. možno keby to tak nesilili, boli by uvoľnenejšie, spokojnejšie a krajšie". Je to otrepaná fráza, ale to AKO človek pôsobí nezáleží od ŠIAT, či od POSTAVY, ale od toho ako sa cíti. Ak je spokojný sám so sebou, vidno to.

kafe

alexa77, ľudí ako ty, sú mraky. Nájdu si na sebe JEDNU vec, ktorú nenávidia, ale uznávam, že tvoj výber je veľmi originálny. Bežnejšie sú malé prsia, či 5kg navyše:). Tí ešte šikovnejší od teba si nájdu na sebe dve a viac vecí, ktoré nenávidia. No a tí úplne najsprostejší sú spokojní sami so sebou :) a majú sa radi takí akí sú, snažia sa zmeniť to, čo zmeniť ide a čo nejde, to neriešia.

Nemôžeš svoj malý zadok brať ako prednosť? A to čo ti povedala doktorka brať ako kompliment? Ono s veľkým zadkom sa nohavice tak isto kupujú ťažko. Takže problém s nohavicami máš aj ty bez zadku a aj tá, čo zadok má. Cvič, ak ťa to tak strašne žerie, ale uvedom si, že si krásna ako celok. Krásnou ťa neurobí ten vysnívaný zadok, pretože si krásna UŽ TERAZ aj bez neho.

lucia9999

..ak ta to potesi...ja nemam ani prsia, ani boky, ani dlhe nohy a ani zadok :D ani velke oci ani velke pery...ani huste vlasy....vlastne...co ja vlastne mam??? ale muzom sa nejakym zazrakom pacim..:DDD ale hlavne ze sme zdrave ako tak :)))

WSJGJFGFHGF

mila Alexi,ak ta to tak velmi trapi tak mozes ist na plastiku ako si to davaju robit hviezdy v Hollywoode,silikon do zadocku a je po probleme...:)))

alexa77

pozeram zenam po zadkoch a tíško závidim..mam dve deti,13 a 17r,postavu stiihlunku-zadok aj nohy,hrudnik je dobry ako som uz pisala.meriam 170cm,vazim 63kg,mam tazke kosti,kazdy mi háda menej kg. rada nosim rifl sukne,no zadok v nich nieje....