Prehliadka

Príspevok v téme: Prehliadka
Nella15

Dobrý den,
mám čoskoro 15 a s maminou ktorá je sestrička som sa dohodla že pojdem už na prehliadku a že by mi vybavila predpísanie antikoncpcie,pre menštuačné bolesti,niekedy aj výkyvy a hlave ide už aj leto.Viem že pokial by som bola panna tak by ma lekar mal vyšetrit cez konečník,ale ja už panna niesom,nemala som síce ešte pohlavný styk.Nemal by s tym byt problém nie ?

kvietok23

lioness_01: bude to asi tym, ze "nemienim to urobYt" pouzila v koncepte akoze sex, a vsetci dobre vieme, ze to sa da len s tvrdym :D:D:D

lioness_01

do čerta aj s tebou ... sa píše robIť a nie robYť...

prečo si toľko ľudí myslí, že slovo robiť je vybrané slovo po "b" ?

Nella15

Tak aj tak by sa to dalo pochopit ale nemam dovod ostat zatial tehotna,kedže take kroky nemienim urobyt a ešte 15st nemam a aj kebyže už mam tak nemam dovod sa hlnad za sexoma potom zhanat tabletku po

sway.

Nella15 Ahoj,radsej antikoncepciu ako ostat tehotna v 14, co?No tak sa porad s doktorkou a nepis na forum:-)Pravdepodobne ti to predpise..Inak ak budes uzivat niektoru z tych drahsich,viditelne negativne ucinky sa nemusia dostavit.Ja som brala yadinne a vsetko ok.Akurat som o tom zacala viac citat,ako to funguje,aky to ma vplyv na organizmus a uz som to potom nechcela...

laskonka111

ty by si si mala radšej ešte užívať detstvo a nie riešiť gynekologa a antikoncepciu, to si nechaj aspon po osemnástke ked to tak chceš

Nella15

Z čoho by som si ju mala platit ? Tak zatial mama mi ju bude olatit ved ona tieš uživa Jadine a ta tiež stoji okolo 40eur a nelutuje tych penazí :)

Tak jasne viem že nenni lekarka aj s tou sme o tom hovorili a kedže u nas nieje decky gynekolog jedine v BA tak chceme zajst za normalnym,ako zdravotná sestra s tym mama nema problem

Nie to že sa pozname od malička neznamena že by na mna mohol siahnut,ale z kamaratsva sa to posunulo už dalej ,lepšie povedane chodime spolu,je nam fajn uživame si to,nerobime nič čo by sme nemohli :) ale nemienime sa hned hnat na sex ako niektory ktory na to hupsli skorej

lioness_01

nellka :D :D :D že ste sa poznali od detstva to znamená, že ste sa už mohli obchytkávať v 14tich ? :D jaaaaaaaj moja, akurát sa učím sa skúšku z vývinovej psychologie, ty si mi taký príklad k určitým veciam :D

robili ste to skoro, a fakt, že sa poznáte od detstva to nemení :D to ste boli deti, žiaden vzťah sa nerozvíjal...

a mama je zdravotná sestra - nie lekárka, nepozná tvoje telo tak ako ho pozná lekár, tak sa tu na to stále neodvolávaj...

a ešte by ma zaujímalo, z čoho si budeš platiť tú drahú antikoncepciu ? :D

Nella15

Ja si uvedomujem čo to antikoncepcia je,a aj moja mama ked ma na to školu a pozná moje telo,pri menzese skoro vobec nejem je mi zle,hlava sa mi kruti,prve dni niekedy aj vzvracam celkovo mam vtedy problemy s telom,nehovorim ked mame telocvik,to je utrpenie

A antikoncepciu nemienim brat len nejaku lacno naršej si zaplatim drajšiu a tu najlepšiu,napr. Yaz :))

Nella15

Nemyslim si že by som začala skoro s tym chlapcom sa poznam od dectca a od minuleho leta sme si začali byt bližší,takže to išlo postupne,bozky,petting a hento,čo som z toho mala krasne pocity a on tiež nerobyli sme nič čo by sme nemohli,išli sme do toho dobrovolne bez natlaku