Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prisla o zdrave dieta a doveru lekarov

Príspevok v téme: Prisla o zdrave dieta a doveru lekarov
sklamana

Chcem sa podelit o to ako som prisla o zdraveho synceka. Cele tehotenstvo bolo bezproblemove az ked prisiel cas porodu pri mojom veku skoro 38 rokov lekari odignorovali velkost plodu a poslali ma otvorenu domov,do 3 dni moj syncek sa zadusil kedze mal skoro 4,5 kila tak nemal miesto v brusku. Zomrel on a s nim aj umrela moja dovera v akehokolvek lekara.Dieta bolo zdravucke a aj ja.Kde je tu spravodlivost? Preco zeny nepisu aj o niecom takom.Skoro kazdy porodnik chce len uplatky takto sa dnes rodi a mlci sa o tom.

ceky

Moderná medicína "lieči" rakovinu asi takým spôsobom že počet mŕtvych sa exponencionálne znásobuje priamo úmerne z množstvom vyzbieraných peňazí na jej výskum. A tak je to v každej oblasti u modernej medicíny.
Zatiaľ čo jedna z alternatív ako je medicína poberajúca sa po stopách Hippokrata má 50% úspešnosť úplného liečenia rakoviny (žiadnou chémiou), moderná má 70%úmrtnosť do 5tich rokov. Z tých 30% buď zomrie trochu neskôr alebo ju dostane 90% z nich opäť. Tím čo sa to podarí prežiť o následkoch ožarovania a chemoterapie ani nemusím hovoriť.
well
tvoj príspevok je tu absolútne nevhodný a rozpútava diskusiu úplne iným smerom než bola pôvodne založená. Z tvojej strany je to prejav arogancie a nezdvorilosti voči zakladateľovi tejto diskusie.

Well

www.thelocal.se

Aj lekar je len clovek.
Kazdy vidi len neuspech v medicine a to pozitivne berie ako samozrejmost.Odcudzovat je lahke.....

Alternativna medicina je na tom ale neporovnatelne biednejsia ako klasicka medicina.

No ......kazdy si je panom svojho osudu a ak je zle chyta sa aj slamky v presvedceni,ze ho vylieci ibistek,praslicka a pod.

ceky

jedna
blbí je ten, kto odsúdi niečo o čom nič nevie. Fígeľ či kto to sa nie celkom dobre prezentoval ale má pravdu. Dnešná medicína nemá s liečením nič spoločné. Od Hippokrata sa ich prístup k liečbe zmenil. Ale to je mimo tému. Tam zlyhal doktor a nie medicína. Smútiacej vyjadrujem úprimnú sústrasť. Neviem si to ani len predstaviť. V súdnom procese želám spravodlivosť.

xxxxxxx

sklamana-velmi citim s tebou .ja som podobne niečo prežila 2x.Prve dieta som prenasala a tak mi ho vyvolavali-bol velky a začal sa dusit=v poslednej chvili cisarskym ho zachranili.Je chvala bohu zdravi.Druhe dieta :Kedže prvi bol cisarskym musela som ist do nemocnice o7 dni skôr.Po 2 dnoch stranených v nemocnici ma chytili porodne bolesti-no mala som smolu bol večer a nemohli zohnat anesteziologa,napchali ma inekciami a dali do zoznamu =ako prva som išla rano na cisársky.Ten štastie nemal -mal krvácanie do mozgu.Dnes ma 13 a už sme toho preskákali vela.Ale dôležite je že je tu .Vravi sa čas zahoji rany--ale čo ta nesmierna bolesť v srdci ta tam zostane to vravím že som matka a už som niečo prežila.Prajem vela síl.

Martin Figel

sklamana: Doktor a lekar obvykle neznamena to iste. Hlupaci chodia k doktorom, a este vacsi hlupaci davaju uplatky. Existuje prirodne liecitelstvo, kde je kazdy sam sebe lekarom. Kto ma zaujem, nech sa ozve.

bleee

sklamaná, držím ti palce, pustila si sa do boja s nemocnicou, ktorý určite nebude ľahký, ale tým, že si sa do toho dala, pomôžeš aj ostatným budúcim mamičkám, aby sa nič podobné viac nestávalo

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.