Jeho byvala

Príspevok v téme: Jeho byvala
libi

mam 19 r., som panna. Priatel ma 33r.,panic nieje. Sme spolu 2 a pol roka, sex som s nim este nemala, len peting a oral, ale jedno co ma zabija je to ze mal sex s byvalou. Ja viem ze sme sa nepoznali, ale ked si pomyslim nato ze si snou uzival tak ma ta predtava strasne boli :´( Rozpravala som sa o tom s nim a povedal mi ze nikoho nelubil tak ako mna a ziadnu inu nechce, ja mu verim, v tom problem nieje, ale s tym sa mi vobec neulavilo co mi povedal. Ja sa nemam zaco hnevat, ani sa nehnevam len mam strasne depky posledne dni. Vzdy si na to pomyslim :( Snazim sa mysliet na ine veci ale neda sa to :( Co mam robit? :( Prosim vás :((

Uzlík236

Libi....netráp sa nad tým...teraz je s tebou a to je dôležité..to,že mal pred tým ako sa dal dokopy s tebou sex s inou ženou je normálne..nemôžeš čakať,že 30 ročný zdravý muž je panic....prestan sa tým zožierať a hlavne mu to nevyčítaj lebo tým môžeš pokaziť celý vzťah....

Shalala

Hlavne si ho uzivaj,vychutnavaj.Nedaj mu najavo uz ze ta nieco take trapi!Musis mu verit ze ta lubi a davat mu to najavo.Mozno ta to trapi aj preto tak velmi ze ty si este panna a este si ho neuspokojila tak,ako ta predtym.A to ta zoziera.Ale on je chlap a jeho vek zodpoveda tomu ze sex uz teda mal a je to normalne.A uz len to ze ta k sexu netlaci a ste stale spolu znamena a tak dlho-dokonca,ze ta asi naozaj miluje a ma aj rozum!Tak zahod pochybnosti a lubte sa aj dalej...nekaz si radost ze mas dobreho partnera:-)