Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krce v bruchu a hnacka

Príspevok v téme: Krce v bruchu a hnacka
dawn

Mám takýto problém, a už naozaj neviem čo stým :o( :
Skoro každý mesiac mám problémy z bruchom. Z ničoho nič dostanem kŕče v bruchu a hnačku.
Začalo sa to v marci, keď som sa zlakla a išla som na pohotovosť, kde mi povedali že som iba dehydrovaná. Nasadili mi dietu a povedali,že sa mám ohlásiť u svojho lekára. Tam mi predpísala lieky. Po týždni to prestalo. A o mesiac teda v apríli ma začalo znova bolieť brucho a zase hnačky, zase som išla k lekárovy a zase mi dala lieky.
Dva mesiace som mala pokoj, ale teraz to začalo znova.
Strašne ma to obmedzuje, som v novej práci a nechcem aby ma stade vykopli.
Už neviem čo ďalej. :(
Tá hnačka je taka žltkastá a straaašne vodová.
Mala som helicobacter, ktorého mi vyliečili tak neviem čo teraz.

PORADTE PROSÍM ...

wondergrey

u nás doma zaberá celkom pekne ryžová voda, minerálky, sucháre a spomínany enterol - nič viac a do dvoch dní najviac sme fit

orchidejka

mata1986
a nemas nejake problemy s travenim? probiotika mas pravdepodobne na upravenie mikroflory lebo evidentne nemas nieco v poriadku so zaludkom, ked tie caste hnacky a krce. co keby si vyskusala pancreolan forte na lepsie travenie po jedle? a na tie hnacky si neskusala endiex? ten by ti to mal hned zastavit a myslim ze je najsilnejsi zo vsetkych liekov na hnacku.
neviem ci potrebujes este nejake vysetrenia, ked si uz bola na tolkych a nic ti nezistili. skor si potrebujes dat do poriadku cely system travenia...teraz mi napadlo, nejaku bakteriu v tele nemas?

mata1986

dobrý deň.každý 2-3 krát za mesiac mam hnačky a sprevádza veľkými krčmi niekedy mi to trvá tak 2-3 hodiny. beriem na to probiotiká. bola som ja na gastroentelóga robili mi vyšetrenia kolonoskopiu hrubého čreva aj gastrofibroskopiju,USG pečeň,žlčník,F elastázapankreatická, ale všetko mam v poriadku. strašne ma to obmedzuje tak neviem aké vyšetrenia by som ďalej mala podstúpiť.Za odpoveď vopred ďakujem.

delphia

probiotika neriesia problem s hnackami. su to bakterie, ktore za normalnych okolnosti ziju v crevach a ty tym, ze ich uzivas, len dodavas ich do creva namiesto tych, ktore sa dostali prec hnackou. treba hladatpricinu tohoto stavu a zajst na vysetrenie na gastroenterologiu.

dawn

Od kedy som to mala prvy krat uzivam stale probiotika Biolactiv..ale ako vidim nepomahaju... :o( uz som fakt zufala...teraz pouzivam EndiEx a Algifen Neo proti krcom...

lekárka

z toho co tu opisujes,je to najskor zvysene mnozstvo bilirubinu,kt.sa da jednoducho opravit nasadenim spravnych liekov...Cca za pol roka by si mala byt uz navzdy vyliecena.Poziadaj u svojho lekara o vysetrenie bilirubinu z krvi,ale aj moc a stolicu,vtedy su to najpresnejsie vysledky...Drzim prsty ;)

lekárka

z toho co tu opisujes,je to najskor zvysene mnozstvo bilirubinu,kt.sa da jednoducho opravit nasadenim spravnych liekov...Cca za pol roka by si mala byt uz navzdy vyliecena.Poziadaj u svojho lekara o vysetrenie bilirubinu z krvi,ale aj moc a stolicu,vtedy su to najpresnejsie vysledky...Drzim prsty ;)

joni_

nemoze ti to vyvolat nejaky stres? travenie je velmi citlive na stresy, aj podvedome. Alebo ma tiez napada neznasanlivost nejakej potraviny, skus navstivit alergologa, alebo si aspom odsledovat po akych jedlach ta hnacka pride. A dakde som citala, ze helikobakter sa moze aj vratit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.