prvy sex.problem....

Príspevok v téme: prvy sex.problem....
lenka.taka

No mam taky problem a neviem co robit.Mala som ist k priatelovi a myslela som ze budem mat prvy sex.Lenze som nechcela aby ma to bolelo,aby to krvacalo chcela som si to uzit.A tak som si doma urobila taky povecme domaci vibrator a skusila som ho.Najprv to vobec neslo dnu a potom vo velkej bolesti som ho strcila a vytiahla zacala som krvacat...po asi 3 minutach krvacanie prestalo a pokusila som sa ho tam zase strcit ale hrozne to bolelo.Este som to skusila 2 krat,uz to nekrvacalo ale bolelo stale...Uz su to dva dni a stale ma to boli a ked tam strcim len prst je krvavy..Neviem co to je proste ma to boli stale a sex sme vtedy nemali

ciciak

Myslim ze toho podomacky vyrobeneho vibratora sa nedockame, ale inak odvaha... ja sexujem uz 10 rokov a teraz sa chystam na podomacky vyrobeny vibrator...no a ona este ani sex nemala a uz sa hra na henryho Forda "konstrukterka jedna" :D
No Lenka, aky to teda bol ten "podomacky vyrobeny vibrator?"

lioness_01

lenka.taka,prosím ťa a nemohla by si napísať, ako vyzeral ten "podomácky vyrobený vibrátor" ? prosím :)

dadkadrobec

Lenka,
ja si na svoj prvy sex pametam aj ked to bolo pred 7 rokmi. Vobec ma to nebolelo ani som nepostrehla ziadne potoky krvi. Akurat partner mi povedal za na kondome bola krv. Ak sa ti bude partner dostatocne venovat, a budes uvolnena tak to urcite boliet nebude. To je podla mna len blud aby to dievcata odkladali. Je to velmi pekne a vobec sa toho nemusis bat. Len nesmies zabudnut na ochranu. A aj snou si to partner urcite uzije. A hlavne sa nenechaj do nicoho nutit. A teraz by si si mala dat tyzden pokoj, lebo ked si tam strkas nieco len tak na sucho urcite to nerobi dobrotu. Takze si si mohla sposobit trhlinky a preto ta to boli. Takze sa to musi zahojit... potom uz len vela maznania, dlha predohra a malo by to byt pekne...

Tai

Ty kokos... zaujímavé... podomácky vyrobený vibrátor.

Prečo bol pre teba taký problém to, že by si krvácala? Veď prvýkrát každá krváca... a neviem o jedinom chalanovi, ktorému by to vadilo...