zmysel zivota

vin diesel

No, ja mam zmysel zivota do roztahany do viacerych stran(nechcem rozpisovat, proste je toho dost). No moja hlavna cesta pre zmysel zivota je: "Byt ako Vin Diesel...!"
Tento chlapík ma plno ludi ktory chcu byt ako on, co je samozrejme vporiadku. Mne je blizky preto, lebo sa mu podobam v HROZNE vela veciach. Skoro vo vsetkom.

jaeny

čo je zmysel života,no všetko čo si budeš priať,ked budeš mať komu svoju lásku dať,ruku čo ťa v žiali pohladí,priatela čo ťa v núdzi nezradí,to si myslím že je to pravé!!!

frnda

celý život nie je len o tom že budem stále zalubený, dobré a zlé obdobia sa striedajú a preto ak budete prežívať to pekné, vážte si to. Neverím že niekto sa má stále len zle.

Dee

Nikuska, ja studujem v Bratislave na UK, ked som mala prijimacky, tak sa nas hlasilo asi 650 a zobrali nas 60. Prijimacky boli z matiky(hlavne kombinatorika a pravdepodobnost), z biologie,vseobecneho prehladu, psychologie a este nam robili psychologicke testy. Neviem ako je to teraz,mam pocit, ze sa pridali este prijimacky z cudzieho jazyka.
Ja som sa intenzivne ucila na prijimacky asi 3 mesiace, behala som po psychologoch, aby mi davali testy, aby som v tom bola zrucna a hlavne verila som si. Inu moznost ako studovat tu som si nepripustala. Vidis, pomohlo to. Skola inak ponuka aj pripravne kurzy, ktore vraj dost pomozu a pripravia. Ja som na ne nechodila, lebo som nemala peniazky.Ked budes este na nieco zvedava, tak pokojne napis, rada ti odpoviem dendula6@azet.sk

Nikuska91

Dee a aňa-vy ste ma tu tak zaujali svojimi nazormy a hlavne tym,ze studujete alebo ste dostudovali sychologiu.Mozno to nebude prave k teme,ale mozem sa spytat,ci bolo velmi tazke dostat sa na psychologiu?Viete ja o tom snivam strasne dlho a velmi sa bojim,ze sa na tu skolu nedostanem.Mozte mi o tom nieco viac povedat.Ak sa vam bude cjciet nejak rozpisovat a nechcete to tu rozoberat,tak NikitaS@zoznam.sk ma najdete.Vopred dakujem...