zmysel zivota

no ja

Prave som sa nad tym zamyslala..ja osobne neviem na co zijem..a vobec sa mi zit nechce..mam takmer vsetko co si podaktori zelaju..a aj tak nic nemam:(

ivette

Zmysel zivot? Kto to vymyslel? Co je to za somarinu? Mame sa hnat za abstraktnym pojmom? Co to ma akoze byt, co je ten pravy a plnohodnotny zmysel zivota? Rodina, laska, priatelia, praca? Co? Nehladajte hluposti a zite! Skratka zite! Najlepsie ako viete, robte radost ostatnym i sebe, vzdelavajte sa, radte, smejte sa... a zite! Nema vsetko zmysel, ale zijeme urcite preto, aby sme zili...

ZuziP

Pre mna je zmyslom zivota hlavne moj priatel a rodicia no a moja malinka neter.
Uz vela krat som sa chcela rozlucit zo zivotom,ale myslela som prave na tychto ludi ako by sa koli mne trapili,ako by si kladli otazky preco?
Oni su zmyslom mojho zivota a preto som tu a zijem.

xyz

a ked nie je ani rodina ani laska ani nic? co ma vlastne zmysel ked nakoniec aj tak zomrieme? podla mna nic nema zmysel... jedine asi rodina, deti, vztahy s inymi ludmi, najst radost zo zivota... ked to nie je, tak nic ine nema zmysel.. lebo sa o poznanie a vlastne ani o tu radost nemate s kym podelit... a len potom su depky... vlastna skusenost... a kym sa tento problem neodstrani nepomoze absolutne nic

dada

Ahojte,,, co znamená zmysel zivota??? to nieje laska, to nieje rodina, ale preco vobec sme??? ved predsa laska , rodina, to nemoze byt zmysel zivota, zmysel zivota chapem inak, kazdy kto pride na tento svet, hlada to co vsetci... lasku, ale dava to vysvetlenie, aky zmysel ma skutocne tento zivot na tejto zemi???

bubinka

clovek straca zmysle zivota, akonahle nie je psychicky vpohode, vtedy, akokolvek snazi, nic ho netesi,absolutne nic. a myslim,si, nakoniec aj na zaklade vlastnych skusenosti, ked sa clovek dostane z toho bahna , uplneho dna negativnych pocitov a myslienok, akoby sa druhy raz narodil, opat nachadza zmysel zivota a viac si ho vazi, a dokaze sa radovat zo vsetkych malickosti ovela viac ako predtym.