žalúdočné problémy

Príspevok v téme: žalúdočné problémy
Janilowe

Asi 2,5 roka mám problémy so žalúdkom.Vždy keď sa najem, mám kŕče,počas ktorých musím ležať alebo byť v ležacej polohe.Je jedno čo zjem,opakuje sa to stále. Moj všeobecný lekár mi predpísal Maalox,ktorý som jedla 2x za deň,hlavne teda po jedle.Vždy ráno ma páli záha.musím sa napiť vody alebo niečo zjesť. Raňajkovať nechcem,pretože cestujem autobusom a príde mi zle.Večer keď zaspávam, je mi na zvracanie.A večeriam tak okolo 19.Lekár ma chce poslať na vyšetrenie,tzv.hadička.Velmi sa toho bojím.Existuje aj iné vyšetrenie ako toto?? Ďakujem Janka

Jojko511

Problem moze byt ze jednotilwe organy v tele nie su v rovnovahe..Mal som taky problem a pomohli mi homeopatika co su nato,,
ak mate otazky kontaktujte ma na jjoozzeeff10@gmail.com
rad Vam poradim

alex_x

dobry den prajem, neprecitala som si vsetko ale mam otazku k teme .. ak clovek uz presiel vsetkymi moznymi vysetreniami a lekar nevie povedat preco mu z hocakeho jedla v sekunde pride zle (bolesti brucha, okamzita potreba wc), alebo aj po dlhsom case a okamzite musi ist na wc, skusa uz vselijake kombinacie jedal, ale aj nejest iste jedla, aj lieky nejake berie ale zabera to az neskor, a nekedy ani to nezaberie, neviem ich nazov ale nieje to prijemne, v com moze byt problem? dakujem ..

RNG

Zaludok je chraneny proti kyseline mazom.
Zle travenie je s nedostatkov kyselin, enzymov, vlaknin a probiotik
Prebytok kyselin je extremne zriedkavy. Betain je zdroj kyselin,
pancreolan je slabucky zdroj enzymov. Neviem, co chces nahradzat, ked sa jedna o dve rozdielne veci.

maciocicka

Len si uvedom, co chces? Chces ist na vysterenie zaludka, alebo sa chces zbavit problemov? Prehltnut hadicu je pre niektorych, teda pre vsetkych strasne neprijemne. A to len preto, aby sa pozreli na zaludocnu stenu, ci je vyzrata od kyseliny alebo nie, alebo co je tam... Naozaj, tradicna cinska medicina to vie riesit. Bud akupunkturou alebo hlavne fytoterapiou. Je tam asi zablokovana Pecen a ta utoci na zaludok. Uricte mas aj problematicky menzes - bolesti, zrazeniny v krvi..., bolesti hlavy... pozri a pripadne sa nakontaktuj:
www.tcmclinic.sk
Nadialku radit je tazke a u kazdeho pricina problemov moze byt rozna.

a2

RNG chcem sa opytat ci mozem betain HCl, ktory uzivam len ked mam problem s bolenim zaludka ked mi netravi po jedle, pankcreolanom?

RNG

Dalsi pripad nedostatku kyselin, ktory lekari liecia potlacanim symptomu palenia, nie dodatkom chybajucich kyselin, zialbohu, presne opacne.

joni_

moj nazor je, ze treba zistit pricinu problemu, ak ta tam lekar posiela, zrejme to povazuje za potrebne, a myslim ze aj ty chces vediet v com je tvoj problem
co sa tyka liecby, tam by som uz mozno uvazovala, ci chemiu alebo prirodnu cestu, ale najskor treba vediet pricinu problemov
je to len moj nazor, urob ako myslis, hadicka nie je nic hrozne, neboj