Môžem sa snažiť akokoľkvek, nič z toho

Príspevok v téme: Môžem sa snažiť akokoľkvek, nič z toho
ivka178

ahojte už ma nič nebaví, hlavne tie večné otázky mami: ty nemáš nikoho?? nie.. :( môžem sa usmievať, pekne obliekať, maľovať sa, byť milá, chodiť medzi ľudí.....čo z toho? ked si ma nik nevšimne...(som normálna baba, ale malá a nosím okuliare ):( ja už neviem, čo mám robiť, aby som si našla neakého chlapca....ach trápi ma to...

lost

opalka

nemas kontakt na tu "ma vsetko....okrem lasky..." ? :)

____

inac ake "ironicke" clovek sa snazi a aj tak "nic nema"..

ivka178

ahojte, mám 20r, ešte som nemala vzťah :(. hnevá ma to, že mama ma neustále porovnáva o ostatnými, naposledy s jej kolegyninou dcérou kt. má 17, že je tiež neskúsená, a že potom tak v živote dopadneme :(.

opalka

tento cas vyuzi pre seba...
stale sa o seba staraj,rob co ta bavi, behaj s kamoskami...ked pride chlap, na tieto veci budes mat menej casu
budes sa chcie venovat jemu

ja som povazovana za zenu,ktoru si ludia dost vsimaju a ked som nemala priatela,tiez som celila otazkam: baba ako ty a nikoho nema????

mojou odpovedou bolo: nepotrebuejm chlapa na to,aby som bola v zivote stastna....

takze je jedno,ci sme male,vysoke,stihle,ci plnsie.... to nehra ziadnu rolu...poznam jednu krasnu zenu,uspesnu, tvar ako anjelik ....bohata,muzmi obdivovana...ma vsetko....okrem lasky...

teraz uz mam 4rocny vztah a ludia sa aj tak staraju :D

zuzic

ivka pride:) len sa nesmies takto trapit:( vies ako to byva...ked velmi hladas a tuzis ako naschval nenajdes...takze pekne s usmevom uvidis pride:) drzim palce

tak

Tak ja Ti Ivka prajem, nech coskoro uz ovela skor ako sa nazdas najdes si lasku Tvojho zivota, ktora Ta bude naplnat, ...

lost

Ono to pride casom :)

Mozno je lepsie chvilku (i ked vacsiu) pockat ako keby splasit prveho (na pohlad) pekneho a zistit ze je to truba..

Na take otazky ze "Esssste nikoho nemaaaas?!?!?!" ani radsej neodpovedaj, ak ti nie su prijemne... Alebo odpovedz ze "mam" a koniec, alebo hociako sa ich da "odbit" :)

To ze si nizka a mas okuliare nie je negativum.. Je to uplne normalne... ;)

mate59

čo je malé, to je milé a okuliare je to posledné, čo chalanom vadí.Tvoj princ príde,nemaj strach. Koľko máš rokov?