Je to vhodne, Vas nazor.

Príspevok v téme: Je to vhodne, Vas nazor.
zamilovanaaa

Ahojte,
kamarat, s ktorym sme si sympaticky ma zajtra pozval k nemu na veceru. Byva sam a dokoncil si byt, tak ma pozval ako prvu na navstevu na kolaudaciu. Je to vazne sexi mlady muz a poslednu dobu sme sa dost ako kamarati zblizili.Proste pritahuje ma.
A tu je ten problem, rosku sa hanbim ist k nemu a byt s nim sama.Nemam 15, ale 24, no aj tak. On ma 30. Neviem co si mam obliect rozmyslala som nad letnymi satkami, ktore som si kupila :
www.bonprixshop.eu tm?cat=1.10.114.8.146.1.&pr=35485

Necham si volne rozpustene vlasy, mam dlhe vlnite blond vlasy.Nebude to nevhodne?
Chcem mi doniest nejaku flasu dobreho kvalitneho vina, belgicke pralinky a sosku anjelika na ochranu bytu.
Myslite si, ze je to ok, ze tam mozem takto ist aj s tymito darcekami?
Dost casto sme sa rozpravali o vzajomnych sympatiach a viackrat mi naznacil, ze som pritazliva a sexi.
Nechcem,aby mal pocit, ze ho chcem zviest alebo neviem co, proste chcem vyzerat pekne, pritazlivo, sexi ale nie nanutene, aby mal pocit, ze po nom idem.
Hodi sa ak mu dam pusu na usta alebo mam ostat iba pri bozku na lice ked sa budeme vitat?
Ach mam z toho zmatok a je to uz zajtra vecer, ani nemozem zaspat :-(

zamilovanaaa

No ak sa mam priznat mam doma aj bylinky (bazalku a tymian)v kvetinaci vo farbe jeho kuchyne :-)
Ale neviem on ma rad sladke, tak preot som mu kupila tie belgicke pralinky.

shimon

nikdy nevies:) inac priklanam sa k nazoru ze staci ta flasa vina a mozes zobrat toho anielika a to staci...alebo nejake bilinky v kochliku, mäta, bazalka...

zamilovanaaa

Pekne spodne pradlo mam vzdy, ale to v tomto pripade nie je vobec dolezite idem na veceru a kolaudaciu bytu a nie na romanticky vecer, ktory skonci v posteli.

kajka01

zamilovanaaa len tam pekne chod, ak sa uz poznate dlhsie nespekuluj tolko, chapem ze je to aj taky (prijemny) stres ale pohoda
a co sa tyka toho darceka moj osobny nazor flaska dobreho vinka kludne staci...nemusis tam ist ako ovesany stromcek co sa tyka darcekov.
a este oblecenie- chod tam v tom, v com sa citis najlepsie a nie podla toho ci je to alebo to vhodne...ved to nie je pracovne stretnutie
drzim palce

zamilovanaaa

Ved ja som mu nekupila cokoladu k vinu :-)
Neviem co mam robit, ci je to oblecenie vhodne, ci tam vobec mam ist :-(

dd

doubledog, ja som pocula od jedneho znameho,ktory sa do vin trocha vyzna, ze pred vinom sa moze tmava horka cokolada, vysoke percento obsahu kakaa..ale nie moc, len troska, ze po tej cokolade to vino nevyznie tak kysle, alebo tak nejak :).ale uz neviem, ci pred vsetkymi, alebo len pred cervenym..

takk

tie saty sa mi neukazali, teda nie konkretne, ale je ich tam viacero, hod lepsi link
darcekky si vymyslela pekne, aj kvet v kochliku moze byt fajn:) drzim palce, nech to bude pekny vecer...
a tu pusu nechaj na neho, uvidis co bude vhodnejsie...