Je toto fer??

Príspevok v téme: Je toto fer??
gossip

Mám takú menšiu ani nie dilemu,ale vrta mi to proste v hlave....moja sestra,ma 17 rokov začala chodit s jednym chalanom,spočiatku bolo najprv všetko fajn,neskor sa to skomplikovalo a nechala ho,odkedy ho nechala zacali sa o nej sirit proste uplne blbosti,ze je vraj k***a,aj ked nic neurobila,dala si bozk s jednym chalanom na diskoteke to je vsetko,a toto vsetko roztrubuju chalani,kltorým "oblizila"..vedia vobec oni definiciu k***y??co je to?...chalan ked ma vela holiek je to velky borec a hovori sa ze ma skusenosti..tak preco sa tak nehovori o dievcatach??ale hned je tá k***a...strasne ma serie taky pri***any zakon!!!!!ake mmate vy nato nazory,ze dievca ktore sa pobozka s chalanom dvoma tromi,hned je povazovana za zenu s lahsimi mravmi????

GiovanniX

Povedz jej ze nech sa tym netrapi,normalny chlapec nebude pocuvat ziadne klebety a ani sirit o nej sprostosti tiez nebude....Nevie sa vysporiadat s tym asi,ze ho nechala.Ked mate brata,alebo bratranca tak rucne strucne nech mu zapcha papulu,dakedy len to pomoze...

Karin000

zakerne klebety vedia cloveku riadne zneprijemnit zivot....ale preco nie,uzivat si zivot,to je len zabava pre chalanov..a preco?..dievcata su rovnocenné...odsudzuju ich...lebo ich nemozu mat

Karin000

zakerne klebety vedia cloveku riadne zneprijemnit zivot....ale preco nie,uzivat si zivot,to je len zabava pre chalanov..a preco?..dievcata su rovnocenné...odsudzuju ich...lebo ich nemozu mat

cajik

ono to tak chodi bohuzial.. raz som uz svoj nazor na to pisala do jednej temy, nepamatam ako sa volala, ale tiez sa tam niekto pytal koho povazuju ludia z kur..
su ludia, ktori nazyvaju kurv*u dievca len preto, ze im "nedala".. proste su taki hlupaci.. a tym sa nezavdacis nijak, nazvu tak kazdu druhu.. musi to byt pre tvoju sestru isto velmi neprijemne, ale nech si to nevsima, ti ktori ju poznaju tak vedia ze to nie je pravda, a ostatnym ludom to je uplne ale uplne fuk.
mala som tiez davnejsie problem s tym co sa o mne rozsirovalo, neuveritelne som sa kvoli tomu trapila, mala depresie, a asi po 5 rokoch som stretla chalana ktory mi povedal ze aj tak tym reciam nikto neveril..........takze asi tak :)

tak

... ak chces vediet moj nazor, Tvoja sestra je uplne normalne mlade dievca, ktore ma svojich kamaratov priatela, k tomu vsetko ako ma byt, a vsetko ostatne Ti moze byt ukradnute, celkom jedno, kasli sa na reci, ako zacali, tak prestanu, ...