spiralove vlny bez kulmy...ako na to?

kudrlinka

No dve zlte mam, ale su take velke ako ruzove tak som ich nekomentovala... A ziadna zelena? :((( Dokopy 3 farby mam ja... A ktora farba je najmensia a kolko ma cm asi? Ja som druhykrat este nerobila, nejako sa mi nechce :D Daj ty vediet ako si ty spokojna =)

cappy_

no mne konecne prisli..lebo ten chlap co to posielal si ma zabudol pozancit :D ..a asi mi to dal este o euro lacnejsie :D ...ale azse ja zelene nemam :D ...mam tyrkysove, ruzove, oranzove a jednu zltu :D ...ale tiez ma stve ze asi este 2-3 cmmi trcia z tych natacok...idem si to dnes 1x vyskusat, tak uvidim :) ...inak si spokojna? ...ja som tiez cakala trochu dhsie =/

kudrlinka

cappy_:
Dost neskoro som tu prisla ale: cappy_ presne tie som objednala co si ty dala link a poslala som objednavku cez svoj vlastny email. A 17 malych - zelenych a 15 dlhych... ale aj tie niesu najdlhsie, lebo mi trcia vlasy z toho... A moja chyba bola, ze som si nedala ziadne tuzidlo... tak som nemala az tak kucerave ale boli... Kym som prisla na to ako to robit tak som sa riadne vyskubala :D treba davat len tenke pramene...

[zruseny1]

baby, neviem, mozno je to znamy sposob ( mozno to pisem zbytocne :D ) , ale kamosky o nom moc nepoculi ked som im vravela ako si ja natacam vlasy...
mam spiraly bez kulmy a pomocou obycajnych, tych beznych penovych natacok
kazdy pramen, predtym nez natacam na natacku, stocim v prstoch- teda akoby rolujem zlava doprava, aby bol z neho taky šúlok :) ( predtym samozrejme nejake tuzidlo, alebo gel- u mna jednicka L oreal- studio Radical )
a az potom to klasicky namotam na natacku.... rano rozpustim, a mam spiraly od korienkov po konceky--teda nie ako pri beznom natoceni- ze su podtocene viac iba konce

zuzanama

nenka22
24.06.10 16:50
Niektore kadernicky by o tom nieco vedeli :-), ja napriklad uz davnejsie odtialto a nasledne You tube. Zda sa mi to super, len ta cena, neviem...
Skusim si objednat, len neviem aky o to bude zaujem, uvidime... Mne to pripada ako teleshoping, to uz potom radsej tie papieriky:-)
Mozno ak by to niekto ponukal na vystave, Interbeauty alebi Beautyforum, tak by som tomu podlahla skor, ale zase priznam sa, nebola som uz dost davno na tychto podujatiach. Keby to tam uvadzali ako preratnu novinku, verila by som tomu viac. No sama neviem, co si mam o tom mysliet a to som za kazdu srandu:-)

cappy_

kudrlinka
ako to ze tebe uz prisli?? ...ja som ich obejdnavala v pondelok a stale nemam nic v schranke...
ja mam tiez dlhe vlasy...ale tak dve kratke namiesto ejdnej dlhej sa nedaju pouzit?..inak ako ti to urobilo vlny?..aspon su pekne??ale 16 dlhych tam je, ze?

kudrlinka

No tak mne dnes dosli. Prvy dojem, hm... Trocha so sklamana lebo je vela zelenych, cize kratkych a ja mam dlhe vlasy. Ale co ine sa da cakat od "feikov". Aj by som si ich hned vyskusala, ale neide nam voda uz stvrty den a to sa ma robit na mokre vlasy, tak asi zohrejem vodu na plynaku a tak umyjem :D A ak sa osvedcia, kupim original =)

miamiaw

uaau to moze byt super vecicka ja si to tiez objednam, mam iba natacky tie nahrievacie tiez dobre ale toto je setrnejsie k vlasom o hodne ked sa to nemusi nahrievat. baby piste ak si to niektora objedna