Papierovy leukoplast- predava sa niečo take?

dada141

Ja som zase našla jednu normalnu stranku ale je to asi z čiech. www.meditradehavirov.cz tam je micropore aj v telovej farbe 1,25 cm. A tie leukopor som zatial videla tiež iba v bielej a aj v telovej je ale už sirši 2,5 cm taky nechcem.
Tak potom ten micropore by mohlo byť to čo hladam, lebo iný v telovej farbe taký čo chcem nemôžem najsť.
Len na tejto stranke je to asi cely balik, nie? lebo za 1 kus sa mi zda vela okolo 300 korun. A musim si to lepšie pozrieť kolko je v tom baliku alebo ako :-).
Ja idem na operáciu nosa - aj prepažky a budem si musieť lepiť nos vieš? Ešte par dni aj cez den tak preto nechcem biely :-) A oni maju v nemocnici taky telovy, papierovy a 1,25 cm len neviem odkial ho beru :-)

jajkafr

akurát surfujem po nete takže na stránke www.medplus.sk nájdeš tie náplaste ak klikneš na tento odkaz je tam tá priesvitná náplasť, o ktorej som písala, ale tiež tam sú tie biele papierové náplaste

jajkafr

dada
ja som ten papierový biely pýtala v lekárni a dali mi ho, ale bol biely nie telový telový som nevidela iba hypoalergénne náplasti strihané s vankúšikom (rýchloobväzy)
a ten mikropore som ešte nekupovala, ale používame ho v nemocnici

dada141

Nemôžem najsť ani nijaku normalnu slovessku stranku na nete kde by som si ho mohla objednať, taký ako chcem, papierový, telovej farby a 1,25 cm.

dada141

Jajkafr
prosim ťa kde zoženiem ten leukoplast leukopor, alebo micropor? Nikde v lekarnach ho u nas nemaju. Ten je asi ťažko zohnať, však? Ja by som potrebovala papierovy v telovej farbe nie biely. A rozmer 1,25 cm. Existuje taký?

jajkafr

ak budeš v lekárni pýtať antialergickú náplasť alebo náplasť pre alergikov tak ti pravdepodobne ponúknu papierovú náplasť (Leukopor), ak si alergik tak je tiež dobrý Mikropor - ten je priesvitný s dierkami u mňa osobne vyhráva tento dobré sa drhá netreba ho strihať a navyše je jediný čo mi nedráždi pokožku...