Je to bulímia?

tak

... vies co by ine za to dali, keby mohli zjest aspon ten keksik a chceli by dali by za to cely svet, ... vaz si svoje zdravie, vies Ty co je anorex, vies to, ... bud stastna, ze nie, ...

Buli12

Tak ako ja si nemyslím, že to je v poriadku (takéto prežieranie)...človek má predsa jesť aspoň 5-krát do dňa v menších dávkach a nie ako ja, také dávky, že až mi je zle......

tak

... cokolady keksiky rozky a co ja viem este co, mile dievca, mozes zjest vsetko, co Ti chuti, vsetko, preco si myslis, ze mas problem, ... mas obdobie, ze Ti chuti viac, ... bud rada, ...

zuzka1911

Skus popremyslat, ci si nahodou tym jedlom nieco nekompenzujes. Pretoze PPP je o psychike, nie o hlade a prazdnom zaludku ...

zuzka1911

Buli12,

vyskusaj sa tu na fore trochu pohrabat v tych temach, urcite tu najdes aj taketo veci, lebo aj toto moze byt PPP. Ale nie bulimia, neviem vsak ako sa to vola.

Buli12

Tak skúsim kúpiť ten chrom uvidím ako to potom bude. Zle no niekedy aj áno a napriek tomu, dokážem ďalej jesť. Takým tempom zo mňa bude moletka :(...Preto som aj usúdila či to náhodou nie je bulimia, lebo aj napriek tomu, že už mi je zle mám chuť jesť ďalej. Neviem čo to so mnou je. Stále mám pocit prázdneho žalúdka...