Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

katka...

Ja som tiez len napisala svoju skusenost z promocii. Napisala som ako boli oblecene moje spoluziacky. To je vsetko. Tak peace. :))
Nechcem sa tu hadat.

lioness_01

nemusí ma nikto chváliť, dôležité je, že sa budem cítiť dobre a adekvátne k príležitosti a že si nevyrobím faux pas nevhodným oblečením a že svojim vzhľadom dám najavo, že si vážim túto udalosť a tým aj univerzitu, ktorá mi ide práve odovzdať diplom... ono, práve oblečením môžeš často krát vyjadriť človeku alebo udalosti úctu...

lioness_01

katka ja sa smejem ? ja som prispela do diskusie spoločenskými pravidlami, a rozhodne som hocičo ale nie dokonalá a tým, že poznám pravidlá ako sa na ktorú príležitosť obliecť si nemyslím, že som dokonalá :D a ja sa nesmejem na niekom, kto robí ľudské chyby, ale na ľuďoch, ktorý sa tu tvária ako keby som si ja vymýšľala alebo vás nútila si ísť kupovať druhé šaty...veď choďte aj vo vreci... mne je fuk :D ja viem ako sa treba obliecť na promóciu... ja nemám s týmto problém... ale to neznamená že nemám s niečim iným...

nechápem prečo som zas odsudzovaná za to, že som napísala čo sa patrí a čo nie... veď nikoho nenútim ísť v iných šatách... a nie som ani jediná čo napísala, že je to tak...

lioness_01

v pohode :))) nemusí ťa... :))) ani mňa netrápi, že si bola nevhodne oblečená... ja určite nebudem :))

katka...

Kedze takmer vsetky sme mali hole ramena, tak asi kvoli tomu na seba nikto nepozeral. :)
A nehovorim, ze si treba obliect mini saty a nejake kvetovane ako na plaz. Ale v odhalenych ramenach zas taky problem nevidim.
A inac mne je osobne jedno kto je ako obleceny a este aby som na promociach smiala na niekom ako je obleceny? Postavili sme sa do radu, dali nam diplom a kazdy isiel k svojim rodinam. :) Na nejake ohovoracky a pozorovania nebol cas.
Bol to moj den, tak som sa nestarala o outfit inych.