Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

lioness_01

katka... a to ako vieš, že nikto na nikoho nepozeral, že ako je oblečený ? :D my sme sa teda včera dobre na niektorých dievčatách pobavili... niektoré mali šaty asi tak, že už len obuť žabky, plážovú tašku do ruky a môže ísť... :D

katka...

Ale nehadajte sa tu. Je to jedno. Protokol dnes dodrziavaju len diplomati. Ja som tiez na promociach mala saty na hrubsie ramienka a plecia boli odhalene. Aj takmer vsetky moje spoluziacky. Nepamatam sa, zeby niektora mala bolerko. Boli aj s holym chrbtom, a bez ramienok, aj v kostyme. Kazda ako chcela.
A nikto na nikoho nepozeral, ze to sa nehodi.
A co sa svadobnych siat tyka. Myslim, ze Bohu je to jedno ci ma nevesta hole plecia alebo nie.
Moze byt zahalena od hlavy po paty, ked nezije podla jeho zasad.

lentak

lioness, ja som bola na 3 promociach a dievacata tam mali bud spagetove ramienka, ale aj bez ramienok, hrubsie, tensie. A v kostole mozes mat aj mini svadobne saty, ked chces. A aj pod tym obrazom je napisane ze su na promociu:)

krajčírka

lioness_01 má pravdu. Tieto šaty sú abolutne nevhodné na promóciu. Budeš sa cítiť trápne, uvidíš...hlavne ak budeš pozerť DVD-čko, všetci elegantný, dekani v čiernom, chalani v oblekoch a ty polonahá...daj si malé sáčko a hotovo..čo sa rozčuluješ...jednoducho sú urcité pravidlá aj v spoločenských udalostiach. Bontón....ja som šila na promocie šaty, a veeeľa, aj teraz troje so šila, ale boli elegantné a decentné. Tie tvoje sú na oslavu narodenín vhodné.

lioness_01

inak, ale ja netuším o čom vlastne diskutujeme, lebo to čo tu píšeš ty sú akurát tak tvoje subjektívne názory, ale to čo píšem ja sú spoločenské pravidlá, ktoré som si nevymyslela... a samozrejme, je na tebe ako sa k nim postavíš a či ich odignoruješ alebo sa ich budeš pridržiavať, len potom , ak zvolísš druhú možnosť, sa netreba čudovať ak si náhodou vyrobíš spoločenské faux pas

lioness_01

ty fakt asi nechápeš určitým pravidlám...to tiež nie je o kňazovi, ale o tvojom vzťahu k Bohu, k samotnej situácii... tak ako na pohreb nejdeš v ružových šatách, pred Bohom sa tiež nepatrí prisahať "polonahá"...

promocie

Moj nazor? Moze mat nahe ramena a neznevazi situaciu ovela viac ju znevazi dievca, ktore sa vydava len kvoli tehotenstvu.

promocie

Som veriaca, ale urcite by som neprijala kedy mi knaz hovoril do toho ako mam ist oblecena do kostola v svoj svadobny den.Chodim do kostola a nie vo vyzyvavom obleceni, vysokych opatkoch atd. ale prepac, je mi smiesne ked sa jaj mam prisposobit tomu co mi nadiktuje knaz. Videla som vela vel neviest a maloktora z nich ktora mala svadbu v kostole mala bolerko alebo kabatik.

lioness_01

sun, áno jasné, dá sa to riešiť aj štólou, proste hocičím čo zakrýva ramená.

a milá promócie, ak by si sa vydávala v kostole, tak by si si na svadobné šaty biele bolero, kabátik alebo štólu musela dať. v niektorých farnostiach ťa do kostola s nahými ramenami ani nepustia, a myslím si, že každá súdna nevesta, ktorá vie, prečo sa vydáva v kostole nezneváži celú situáciu holými ramenami..