Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

lioness_01

promócie :D asi si ma nepochopila :D to nie je zlé podľa mňa, to je také spoločenské pravidlo. tak ako na pohreb nejdeš v ružových šatách, ako na kamoškinu svadbu si neoblečieš snehobiele dlhé spoločenské šaty, ako na pohovor do zamestnania nejdeš v výstrihom po pupok , v mini a v šľapkách, tak na univerzitnú príležitosť - maximálne vážnu a slávnostnú sa nenosia šaty s odhalenými ramenami a na samotný akt promovania sa odporúča dať si bolero alebo kabátik ktorý ladí so šatami...

naozaj to nie je môj výmysel :D a tiež si nemysli, že ti nadávam alebo čo... :D je to tvoja vec, ja som len chcela prispieť tým čo sa patrí a čo nie. a hej, ja si také šaty skutočne nedám, ja si svoju alma mater vážim, vážim si ľudí, ktorí mi odovzdávajú vzdelanie a preto sa určite na takú slávnostnú príležitosť akou bude promócia aj primerane oblečeniem - tak ako sa má. tie šaty čo si si vybrala sú skutočne nádherné, a dosť ma oslovili, ale dala by som si ich možno na ples, alebo na nejakú lepšiu oslavu narodenín...

promocie

Tak tie stoly su tiez smiesne :-) mne sa to proste ku krasny satam vobec ale vobec nehodi. A na svadobne saty by som si urcite nedavala bolerka, stoly ... smiesne

promocie

Ja som sa pytala na opalenie a rozoberame tu saty s a bez ramienok. Ale podla Teba su aj saty na ramienka, saty okolo kruku zle, Ty si asi fakt vezmes kabatik, ale mne sa to nepaci, vobec.
Videla som aj dievcata s odhalenym chrbatom, s velkym vystrihom a kratkymi satkami do pol stehien, to sa nepaci uz ani mne a pride mi to vulgarne, ale to ako sa chcem obliect ja mi pride vhodne.

lioness_01

a ešte ma napadlo, existuje také pravidlo obliekania na spoločenské udalosti tohto rázu - ramená sa odhaľujú na večer, na denné slávnostné príležitosti majú ramená ostať zahalené. a promócia nie je večerná záležitosť... :)

lioness_01

nie je na tých šatách zlé nič, sú nádherné, fakt, ale nie na promóciu... bolerká ti možno sú smiešne, ale existujú práve preto aby sa dávali na šaty "s holými ramenami" na príležitosti, na ktoré sa holé ramená nehodia. ja ti nenadávam a nekážem, že si máš ísť kúpiť iné šaty :D veď si ich obleč, len ti píšem, že na promócie sa také niečo nehodí. :) ale je mi aj tak jasné, že si ich oblečieš :) tak si uži promóciu, je to fakt krásny akt :)

lioness_01

promocie, pretože sú určité spoločenské udalosti, na ktoré sa holé ramená nehodia ... a promócie patria k takým spoločenským udalostiam... je to samozrejme na tebe, ale poviem ti, včera som zrovna na jednej promócii bola a fakt to dehonestuje situáciu, keď niektoré dievčatá boli viac nahé ako oblečené (holé ramená, výstrihy po žalúdok, sukne po zadok, a pod.) jednoducho, na takú slávnostnú chvíľu sa to nehodí. nemyslím si, že kratučký kabátik alebo bolero by ti uškodilo, veď na akt promovania si ho dáš, a potom si ho dáš dole, keď už budeš s rodinou... ale tak je to na tebe. ja na svoje promócie určite takto odhalená nepôjdem...

hassy

podla mna sa tiez nehodi take saty ale zas sa mi ne satach nepacia ziadne kabatiky ani bolerka :D...a bez do solarka, ono ta to chyti aj prvy krat ked pojdes na chvilku :)