Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co to je?

Príspevok v téme: co to je?
iriss

Mam taky hodne neprijemny problem. zacalo to dost silnym vytokom zltej farby, nie je taky vodnaty ale taky skkor hlienovity. dnes ma to tam dolu zacalo boliet, hlavne pri dotyku a ked som sa pozrela, tak som mala na mocovom take biele neviem ako to nazvat. nieco ako hlieny, ktore nesli dolu ani sprchovanim a to ma svrbi. som zufala, hygienu dodrziavam 100%-tne :( akurat ma napadlo, ze to zacalo po pouziti noveho intimneho gelu, mozno to s tym nesuvisi, ale hladam priciny a vobec , ze co to moze byt. nikdy som podobne problemy nemala.

iriss

soffa ano ja viem, len cez vikend je to problem s doktormi :( vies ako, neordinuju. kupila som si zatial canesten, dala som si ho, nesvrbi ma to uz, a boli menej, ale k lekarovi urcite pojdem. len som sa zlakla, tak som sa chcela spytat, lebo nikdy predtym som nic podobne nemala, vzdy som bola zdrava

cajik

aj ja som mala tesco... nikdy viac.. povedala som si, ze "ved gel ako gel", a cudovala som sa dobre 2-3 mesiace, ze preco mam tam dolu stale taky divny pocit, vysuseny, pri styku ma to palilo.......
a potom mi to doslo... odvtedy mam Saforelle a nedam nan dopustit..

soffa

neviem ci to je mykoza.to by si tam dole mala taky hrudkovity hlien nieco ako tvarok.nebol by zlty hlienovity?a mykoza neboli,len ta to strasne svrbi.skus gynekologa,ten urcity jak diagnozu tak ti aj pomoze.vies my sme tu laici a niektore rady pri zlej diagnoze ti skor poskodia ako pomozu

Janko.

Ked si myslis ze niekto bez vysetrenia uhadne sposob liecby, tak to asi prilis casto pozeras doktora Hausa :-) Ozvi sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.