vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

jajkafr

Dievčatko keď som mala 10 typovali mi 14 :) Keď som bola ako 18-ročná na liečení a prišla za mnou na návštevu moja o 3 roky mladšia sestra s rodičmi tak sa ma pýtali dievčatá že koľko rokov ma moja sestra... keď som im povedala že 15 tak mi povedali, že mne na začiatku keď ešte nevedeli koľko mám rokov tipovali nejakých 15 rokov a mojej sestre 17 - 18... keď som brigádovala pri deťoch ako 19-ročná počuli sme s kamarátkami ako rozprávali mamičky pri vedľajšom stole: tie dievčatá nemajú určite ani 15 rokov a to sme už každá mali minimálne 18 a ťahalo nám na 19 niektorým na 20... líčila a stále sa líčim jemne špirála a stačí, vlasy mám dlhé... a nič si z toho nerobím no a čo že vyzerám na menej je to nejaká vada? ja si myslím že nie takže teš sa z toho, že ti nevravia, že vyzeráš na 30 lebo to by bolo myslím, si že oveľa horšie :) takže užívaj si svoj vek a to že vyzeráš mlado keď budeš mať po 30 tak ti to bude lichotiť :)

A-Z

... naozaj, mozes byt len a len rada ;)
Ked tak chces vyzerat o trosku starsie, vlasy si vypni hore, drdol alebo nieco na ten sposob. Pouzivaj spiralu na oci a nejaky lesk, napr. malinovej farby.

ppp

Moja zlata jedneho dna urcite pride den kedy zarucene budes tuzit po tom aby Ti menej typovali.Ani sa nenazdas a budes mat drdy opacne.Mne sa v 24roch narodil syn pribrala som nieco nespala som poriadne takmer dva roky....Hadaj co sa stalo?No zostarla som ako hovado.Tuzis po krasnych kruhoch pod ocami ci co lebo ja nechapem???Kazdy mi teraz slusne povie ze som ina zmenila som sa.Pred tym som vyzerala ako vyliahnute kura.Zostarnut je to najmenej.Priber troska zacni malo spat take dva roky zacni fajcit najdi si ozrana za frajera a potom zaloz diskusiu s nazvom ach uz je po babike....Moja Teba zivot oslaha pridu stresy a neboj budes zosuverena stara spata.Nuz ja by som Ta nenazvala babika ale troska inak ale to by sa Ti uz nepacilo.....

ojka

Dievčatko :) mne tiež veľa ľudí uberá roky..... naposledy mi jedna teta ubrala 7 rokov, keď som kupovala víno domov na oslavu ((((-: tak som len jej ukazala občianku, nech má dušičku na mieste a s usmevným pocitom šla domov.... neber to tak tragicky..... bude to v pohode. Skôr by ti to malo polichotiť.... (;

janka24

Joj baby ja mám 25 a 4 ročneho syna a mam čo robit nevšimat si pohlady,lebo vyzeram na 20,tak nechcem vediet čo si myslia:-)že v kolkych rokoch som ho mala:-)-16nást?:-)ale zvykla som si a je to zabava aj v 30 budem mlada:-)na večne veky...čo za starosti.-)

SunStorm

Ahoj, ja mam podobny "problem". Mam 23 a vyzeram na 16. Je to kvoli mojej tvari. Tiez neviem, co sa s tym da robit, asi nic :) Ale chcela by som uz konecne vyzerat aspon ako plnoleta :))

janka24

ja som v 12 vyzerala na 16 teraz mam skoro 25 a vyzeram na 20 vraj..takže počkaj si rok-dva možno sa zmeniš vyzorovo a ako well navrhol vela spravi aj učes-urobi ta staršou...