Návrat k EX

Príspevok v téme: Návrat k EX
H2O

Ahojte, viacerí ste sa určite dostali do situácie, že sa vám rozpadol dlhodobý vzťah...

Takže otázka na chlapov - čo vám v snahe nakloniť si svoju milovanú naspäť prinieslo najväčší úspech?

A otázka na dámy - ktoré veci boli pre vás príjemné, ak ste rozchod iniciovali vy a bývalý partner to (úspešne) dával dokopy.

Ďakujem za odpoveď

sway.

Tak sa drz.Ty musis vediet preco ta nechala:-)A ci je to nieco,co sa da prekonat.Alebo jej svojim "zabojovanim" budes jatrit rany..

H2O

sway. jedno rozhodnutie ti zmení celý život :) .. a hej, veď ja jej prajem, len mi to príde ako veľká škoda po tom všetkom nespraviť pre to niečo .. asi by som si to potom vyčítal :)

sway.

Nejdem tu pisat,co presne sa dialo medzi mnou a mojim priatelom.No boli sme v podobnej situacii a nenechal ma odist.Sme stale spolu,len ci ta cena za to,nie je privysoka..Mozno sme uz davno mohli byt stastni kazdy s niekym inym..Buducnost sa tazko predpoveda.Ja by som vsak povedala,ze ak ona odisla a sama neiniciuje kontakt,je lepsie to nechat tak:-(Hlavne ak ju mas skutocne rad.Priat jej stastie,ci uz s tebou alebo bez teba..

H2O

vďaka za rady :) .. síce som trochu v pomykove, pretože sú protichodné, ale občas sa treba pozrieť na vec z viacerých strán :)

H2O

sway. veď práve to, že zo všetkého mám pocit, že je nátlakové .. ale zas pasivita by bola cesta k zabudnutiu ..