aloe vera

zajacica

Ja mám kaktusy aloe - pravé posadené v záhradke, na zimu vykopem do koflíkov a prezimujem. Ked mám popálené, odreté a pod. odrežem kúsok z listu, natriem a výborne hojí. Takisto sa može aj pit naškrabaná dužina a zmiešaná v troche vody.

radca

Ja by som sa toho nebál, či to bude dobrá alebo zlá investícia. Sám používam produkty z Aloe Vera, či je to gél na pitie, spray prvej pomoci, krémy, všeobecne kozmetiku. Čo sa týka spreju PP, ja ho používam na odreniny, popáleniny, škrabance, ako sprej pri bolestiach hrdla, ako vodu po holení a pod. Má všeobecné využitie a nemal by naozaj chýbať v žiadnej domácnosti.

adyk

viete mi niekto poradit... ci sa da v BA aj kupit sprej prvej pomoci aloe vera 500ml alebo su vyrobky z aloe vera len na objednavku..Ďakujem

anonymkaxxx

kozmetika LR ma take gely mamina ho ma ale asi liter stoji okolo 50 eur . ak nepoznas LR kozmetiku je to nieco ako oriflame alebo avon, cez katalogy,treba len zohnat kozmet.poradkynu

joni_

v Trnave neviem ale v Bratoislave je predajna Forever, tam maju kvalitny gel, ak chces napis mi na mail a dam ti kontakt