Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

rozumiem ti

mam len jednu otazku: vies, aka najvacsia rana moze zastihnut matku?
pocut z ust vlastneho dietata, ze jeho matka je ku*va.

urob vsetko pre to, aby sa ti to nikdy nestalo, lebo chlapov vymenis lahko, no deti nikdy. no ak nemas deti, je to o to jednoduchsie. a lepsie.. pre kazdeho. vela stastia.

titus.

neznama71: ak si rozumiete preco nie? Na veku vobec nezalezi. Nenechaj sa ovplyvnovat spolocenskymi konvenciami a zi svoj zivot.

neznama71

mrkvaaaaa: To nevadi :) A este raz diki. To si vravim aj ja,ze ak teraz nic nepodniknem a necham to tak,tak to budem lutovat. K manzelovi uz vobec nic necitim,takze sa chcem rozviest.

0vecka: Nevedela som si to predstavit ani ja :) Ale stalo sa a vazne som sa zamilovala.

COZE: Presne ako pises. A myslim si,ze 19 rocny nie je ziaden zasran. Je to dospely clovek.

neznama71

Aale nieje zaco.Ide o to ze dokonca zivota si vycitat ze si ho opustila ked ho milujes by ta skutocne mrzelo.A ty chces byt predsa stastna,tak bud!:)

mrkvaaaaa

urcite!!! srdcu nerozkazes! a uzivaj si zivot....joooj utekaj za nim ( za tym po kom tuzis ):) prajem ti vela stastia:)