Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odnaicit kojit....

Príspevok v téme: odnaicit kojit....
nikanikanika

mam rok a por tocne dieta a je neskutocne zavisla na kojeni a malo papa.... neni to dobre lebo v jej veku moze byt anemicka.... navyse ma kuse taha stipe a pije len z jedneho prsa takze aj to dost vypada blbo..... v jednom prsu uz nemam mlieko v druhom mama.... potrebujem aj brat lieky, mam alergiu aj na slnko aj pelovu.... a takto nemozem a mam dalsie lieky ktore by som potrebovala a nemozem.... uz som skusila aj cesnek a cibulu na prsnik natriet a malej to chutilo.... :o) ked jej nedam strasne place.... prosim nejaku radu....

Well

Zacni ju ucit na flasku.....odstriekaj si mlieko s prikladaj jej do ust. Samozrejme to nepojde behom jedneho dna ale ak to budes robit pravidelne kazdy den tak po niekolkych dnoch sa vysledok dostavi.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.