4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: 4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?
opalka

V stredu mam promocie
moj partner je casovo velmi vytazeny, preto o tom vedel dost dopredu,akurat presny cas sa upresnil pred tyzdnom
samozrejme, v ten den uz nieco mal naplanovane

povedal, ze to zrusi.... a posledne 4 dni placem pret,ze to nezrusil,ale posunul trosku neskor

cely rok makam, staram sa o nas, nemzem naplanovat nic,lebo stale nas cas zavisiod neho,tak som ymslela, ze asponv den promocii,ked tam bude cela rodina bude so mnou bez toho,abyniekam odbehol,alebo odisiel skor....

som strasne sklamana, chcela som od neho jeden den....a odpovedou bolo,ze ho to mrzi, ze tam bude...ale potom ma nieoc, co ma uz slubene... ale takto je to vzdy... vzdy ma prednost niekto iny a vzdy ho strasne mrzi,ze ma sklamal...

neviem,ako sa mam zachovat, povedala sommu,ze ak tam nema byt s nami cely cas, nech tam ani nejde...

neviem,ci sa to da pochopit,ako to citim... nechcem ,aby to vyznelo, ze robim vedu z toho,ale naozaj stojim za nim cely cas a jeden den ma ist o mna....

opalka

a viete mi aj poradit,ako sa rafinovane vyznat v tomto, a co robit, neda sa zo dna na den odosit, mozno nejaka rada,ako sa chovat, co mu povedat v debate? tak ako sa chov aon ku mne? alebo to nema vyznam uz?

opalka

marmelada

- trafial si to velmi jasne a vystizne

veru,musim si tot vstepit do hlavy: Ak muzovi na zene zalezi, zalezi mu aj na tom, aby bola stastna a robi vsetko preto, aby bola stastna....a potom sa uz neriesi zrejme ziadna prvorada praca

je to tak, vseugerovali nam do hlav, ake jedolezite to, co robia...a my si to potom ospravedlnujeme

vies,ale co je pre man starsne matuce, ze on naozaj vie byt (casto) taky,ako pises, ze by mi modre z neba zniesol, pomoze doma, atd...ale obcas mam poxit, ze to robi preto,aby som mu pootm nemohla vycitat to, ze ma kopu prace ....

toto ma matie, ze viem, aky vie byt ak dobry....no v hlave mi stale rezonuje to: ked chlap chce, lubi , tak si cas najde...nic a nikt mu v ceste nestoji....

marmelada

Opalka, a si si taka ista, ze on vidi vasu buducnost rovnako ako ty? Pises sice, ze si ta chce vziat, ale nie su to len prazdne reci, aby si sa upokojila, ale pravda je niekde uplne inde? Mam kamaratku, ktora je so svojim priatelom takmer 10 rokov, z toho 5 rokov spolu byvaju. On uz ma cez 30, ona tridsiatku oslavi tento rok. Ona tvrdi, ze by si ju zobral hocikedy, ze to stoji vlastne na nej, ale pritom sa stale vyhovara, ze naco su im vlastne papiere. Situacia je taka, ze on cele tyzdne travi v praci a aj cez vikend je prec. Ona je sama doma a stale veri, ze to tak asi ma byt. A ja sa nestiham cudovat. Ak si chlap nevie najst na zenu cas a praca je mu vzdy prednejsia, to uz davno nie je laska. Berie ta skor ako spolubyvajucu nez ako partnerku. Rozist sa takisto nechce, lebo kto by sa mu potom staral o domacnost? Je to skratka pohodlne. V takychto situaciach sa zeny snazia svojich milych vzdy ospravedlnovat, aka je ich praca dolezita, atd., ale to su len bludy. Ak muzovi na zene zalezi, zalezi mu aj na tom, aby bola stastna a robi vsetko preto, aby bola stastna. Inak ten chlap nestoji za to. A teraz tu vobec nejde o nejake chapanie muzskeho rozmyslania. To je tiez jedna zo zakladnych ospravedlnujucich formuliek zien, ktore nie su vo vztahu stastne. Ja sama mam vztah uz takmer 5 rokov a je to stale take ako na zaciatku. Mam pocit, ze by mi zniesol aj modre z neba, len aby videl moj usmev. A o tom je laska.

opalka

a inak, musim sa vzchopit, nech to je pre mna ako tazke a ukazat mu, ze pre neho sa moj zivot ruca nejde...presne to tak urobim...
v sobotu ma on nieco,kde sme mali byt cely den spolu

nejdem tam,mam svoj program
a ak mi moj program nevyjde a budem tam nejak musiet ist, pojdem tam s partiou kamosiek, nech on zaraba a ja sa budem bavit

len nech pri mne stoji nejaka sila, nech sa viem prekonat

opalka

presne tak milli
chapem pracu,aj konicek, viem sa naozaj velmi prisposobit,ale presne o toto ide....prisposim sa a v dni,kedy nema on svoje veci naplaujem ieco pre nas....dohodneme sa a potm den dva pred tym sa to zrusi,kvoli tomu, ze to nepoklada za "svate" ked sme dohodnuti

viete, sme spolu dlho a ma ako chlap velmi vela prednosti,ale toto je vec, ktora ma nici, ked mam stale pocit, ze nic nemozem

vcera sme mali zas debatu, uvedomuje si, ze je to sebecke od neho,ze riadi on nas cas ,ale zas, typicky chlap, nechce byt obmedzovany...ale neda sa mat vsetko a na 100%...vzdy je niekde niecoho viac a inde menej...len to menej je vzdy na mojej strane vah

sracam tymto jeho chovanim istotu, doveru, ze vie dodrzat slovo....som realistka a viem, ze toto v zivote nechcem, povedala som mu, ze nie som takto stastna....aj vidim,ze ho to mrzi,ale akoby nevedel urobit nejaky krok, neajk ma presvedcit...

hoci ma to velmi trapi,ako sa chova, je tazke urobit koniec len tak, lebo neviem objektivne posudit, ci jeho prednosti verzus toot chovanie su na rozchod, ci to viem zvladat

vcera to technicky dopadlo super, len som sa naozajmusela premahat neplakat,taka som uz bezmocna...vsetko mi prislo luto

vidi to na mne, aj on je dost mimo z toho,lebo to nie je,ako ked sa pohadame a kazdy si trucuje a pol dna sa nebavime, my sa bavime, ale slova idu velmi tazko,skor slzy...a toto trva uz 5 dni

velmi chcem, aby som sa rano zobudila a nechcelo sa mi plakat nad tym, ako sa pri nom citim a kam ma psychicky dostal...a on si chce ziskat moju doveru a robit ma stastnou,ako povedal...no ja potrebujem nejaku "injekciu" aby som tomuto vsetkemu bola schopna este verit , tesit sa a mat ciel...

takze vidie, promocie boli zastierka z ktorej sa vyklul problem, ktory riesi mnoho zien, myslim si....

dakujem za vsetky prispevky....

milli11

Urob, ako ti radi fgsfgfsdg. Ja som tiez zazila, ze sme sa dohodli s byvalym, ze nieco podnikneme a potom asi hodinu alebo par minut predtym zavolal, ze nemoze, ze ma nieco ine. Ja som bola uz vyobliekana, vymalovana a zrazu nic z toho, zurila som ako besna, esteze ma nevidel a nepocul. Zalezi aj od toho, aku ma pracu, ale podla mna par dni, aby to vyhovovalo tebe, by si mohol najst.

nathália09

no je to smutné,že nedáva teba a tvoj VEĽKÝ DEŇ do popredia.S mojím sme svoji už skoro rok-sobotu máme výročie,ale stále hovorí,že urobí pre mňa všetko-aj z neba mi mi doniesol.Je mi to ľúto moja.Tak sa s ním rozíď,veď ti nie je vôbec oporou.Možno som tvrdá,ale....keď nevie nič urobiť,aby ti venoval svoj čas,no prepáč-mne by sa to nepáčilo.Drž sa dievča.

fgsfgfsdg

opalka
žiadnu večeru mu nechystaj, začni sa k nemu chovať presne tak, ako on k tebe a uvidíš, či sa konečne uvedomí a zmení svoj prístup k tebe

opalka

ja mam chystat pre neho zas veceru? zeny a vy citate o co tu ide?
ze ja sa idem potrhat pre neho a on vegetikom mi oznami,ze dobre moja, ty ano....ale mam aj ine na praci
a ani jeden den to nemoze byt po mojom

je typicky chlap....riesi to, ze to dopadne dobre, ze sa nemusim bat
ale riesi prmocie,nie to,ako ma sklamal po 100x a ako sa kvoli nemu citim odsuvana dokola

vcera som videla,ze ho to mmrzi,ale rec bola len o promociach

je mi na hovno, dnes,ked pojde na svoju aktivitku,balim sa a odchadzam na par dni na chatu..... naozaj ma to velmi sklamalo...mozno toto nie je take hrozne,ale ked sa to v cloveku kopi, paradoxne ho dostane ta najmensia blbost do kolien

fuj,keby ste si vedeli predstavit,ako sa mi tam nechce ist....to bude prikladna ukazka toho,ako sa clovek musi usmievat, ked je mu do placu...nepokazim kvoli nemu radost celej rodine....

usiko

opalka,

zariad sa tak, ako to budes citit v den promocii, alebo pred nimi. Ved ta este bud dobre naserie, alebo ta to prejde. A potom sleduj veci, sleduj, aka si prenho dolezita, ci ti oplaca to, co mu davas a tak....zistis na com si a zariadis sa....