4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: 4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?
opalka

V stredu mam promocie
moj partner je casovo velmi vytazeny, preto o tom vedel dost dopredu,akurat presny cas sa upresnil pred tyzdnom
samozrejme, v ten den uz nieco mal naplanovane

povedal, ze to zrusi.... a posledne 4 dni placem pret,ze to nezrusil,ale posunul trosku neskor

cely rok makam, staram sa o nas, nemzem naplanovat nic,lebo stale nas cas zavisiod neho,tak som ymslela, ze asponv den promocii,ked tam bude cela rodina bude so mnou bez toho,abyniekam odbehol,alebo odisiel skor....

som strasne sklamana, chcela som od neho jeden den....a odpovedou bolo,ze ho to mrzi, ze tam bude...ale potom ma nieoc, co ma uz slubene... ale takto je to vzdy... vzdy ma prednost niekto iny a vzdy ho strasne mrzi,ze ma sklamal...

neviem,ako sa mam zachovat, povedala sommu,ze ak tam nema byt s nami cely cas, nech tam ani nejde...

neviem,ci sa to da pochopit,ako to citim... nechcem ,aby to vyznelo, ze robim vedu z toho,ale naozaj stojim za nim cely cas a jeden den ma ist o mna....

promocie

V zivote pridu horsie veci ako to, ze nebude cely den v den promocii s Tebou. Chapem, ze Ta to mrzi, no ale co uz teraz?Opytaj sa ho narovinu ci je pre neho dolezitejsia praca alebo Ty...Myslim si, ze ak dostanes jasnu odpoved, rozhodnes sa co dalej.
Milujes ho?Chces s nim deti?Vies si predstavit zostarnut s nim?

promocie

Uz chapem preco si s nim, lebo sa bojis nechat ho a ostat sama. Dievca zlate si mlada, asi aj inteligentna a sikovna. pro jedno kviti slunce nesviti.
Nebrala by som to tragicky, ze odide z Tvojich promocii.Ved na slavnostnom akte urcite bude a veceru si vychutnate sami doma.Ja ho tam nebudem mat vobec, takze asi tak a neriesim to.
No asi by ste si mali dat otazku co chcete obaja dalej, byvat, zasnubit sa, vziat, deti?
Osobne si myslim, ze dnes mladi ludia maju na taketo plany do 30tky cas,tak na neho netlac a uzivaj si zivot.Ak mas super mamku, surodencov, tak si uzivaj volne dni s nimi...

siamej

aj tak si myslim ze to zbytocne prezivas.
no ak mas pocit ze by s tebou nebol ani keby slo o nieco naozaj dolezite, tak tiez nechapem co pri nom este robis. ty sa musis rozhodnut ci to co je na nom dobre, hodnoty, vlastnosti, schopnosti prevazuju negativa. ak nie, tak co tu riesis?
prepac ale to ze nemate bohatych rodicov s tym az tak nesuvisi. stale mate tolko rokov kolko mate. ako pises, obaja ste studovali VS. aj ja som pri tom robila. pracovat nie je nic vynimocne. poznam vela mladych chlapov, co sa ponorili do prace, jedneho dokonca baba nechala len preto, ze sa jej "nechcelo cakat, kym on nieco dosiahne a vybuduje". ona chcela hotove a aby jej bol stale u riti. chlapec sa za dalsie 2 roky vysvihol tak ako len malo ludi v jeho veku. a baba si moze buchat do cela :)
zrataj si co vlastne chces.

opalka

doubledog

ja prave nechcem byt utrapena, preto to riesim,rozmyslam, co je pre man prijatelne, co nie, co on, .... preto sem pisem a cakam nazory...

chcem mat nieco zo zivota...a chcela som to s nim

opalka

sme spolu 3,5 roka
byvame spolu 1,5 roka

jeho praca - normalna je manazer predaja

konickova praca- hm, asi to nejdem rozoberat

chceme sa vziat mat deti,ale toto ma vie velmi vykolajit z nasich planov, ked nemozem ja nic...vsetko je tak,ako jemu vyhovuje

nemame sa zle,ale obcas mi pride chamtivy, mat viac a viiac...mame jeden druheho a standardne byvanie

doubledog

ty si ta, ktora rozhoduje o tom, aky budes mat zivot.
mozes ho stravit trapenim, ked ti to robi dobre.
ved nebudes ani prva, ani posledna zena, ktora rada trpi.

opalka

ja som naozaj velmi tolerantna a s nadhladom beriem velmi vela chlapskych vrtochov...
neriesim to ...ale nazaj,co v zivote nechcem, byt sama, leb som mu dala vsetko a on ni eje schopny sa vzdat niecoho,aspon na par chvil

my nie sme typicki 24 a 27 rocni ludia, od 16stich makame.nemame bohatych rodicov,co sa o nas postaraju, nemame otcov...