Psychicky zrutena

Príspevok v téme: Psychicky zrutena
peta078

prosoim vas pomozte mi niekto.. :(( pred dvoma tyzdnami som mala chodit s jednym chalanom s ktorym som sa dost dlho poznala a on mi navrhol ciby sme sa nedali dokopy..ja som povedala ze potrebujem cas sa rozhodnut..tyzden sa neozyval, tak som mu napisala sms co sa stalo..a on mi napisa..uz mam babu:( ja to neprezijem prosim pomozte mi niekto:( cely cas som sa rozhodovala a prave som sa rozhodla ze budeme spolu a zrazu sa dozviem toto......je mi zle uplne na nic......:((((( co mam robit??? :((((

rozumiem ti

nepotrebujes do*ebavat. v tvojom svete je to teraz naozaj tragedia, to len my, starsi, sme uz vekom a skusenostami zabudli na to, ze sme prezivali veci uplne rovnako ako ty v tej dobe.

vies, co si myslim? myslim si, ze ten chlapec nechcel teba, lebo ta mal rad, lebo mu na tebe zalezalo, lebo ti chcel pomahat. chcel proste babu... aby sa mohol pochvalit, aby si uzil prazdniny, aby mal s kym chodit von. a za takymto ti nemusi byt luto. bude este vela prilezitosti zoznamit sa s dobrym chlapcom, nebol na svete jediny, ver mi. a ten, kto ta bude mat naozaj rad, ten bude ochotny cakat aj dlhsie nez dva tyzdne. hlavu hore :)

siamej

jezis, toto co je za nezmysel, uz vetu "pred dvoma tyzdnami som mala chodit s chalanom" som si citala 3 x kym mi doslo ze to naozaj je taka blbost ako to vyznieva :D to co sa jednate ako o tovar? vsak vztah vznika prirodzene, ludia sa spoznavaju, zacnu travit viac casu spolu... a nie ze ja poviem ze chcem s tebou chodit a ty sa mi ozves o dva tyzdne ze co :DDD a este zahlasis ze si ho lubila. to kolko mas rokov 14??

peta078

whee_ee - zalozila som novu lebo na tu predtym mi nepisali teraz :(
mate pravdu som sprosta preco som to spravila :(((((( ja som ho lubila ale nechcela som sa hned hrnut do vztahu :( lebo ja som taka, ked si mam niekoho najst tak nadlho..nemam rada kratke vztahy:( preto som nad tym chcela este porozmyslat :(((

GiovanniX

veru peta078 tvoja chyba,vies kebyze sa dlho pozname,rozumieme si a opytam sa ta ci chces so mnou chodit a povies mi ze potrebujes cas,tak urcite by sa daco vo mne zlomilo,ze to nie je ono ked potrebuje cas...hladaj druhu...ja som sa naucil jednu dolezitu vec v laske,necakaj zbytocne na nikoho a toho sa aj drzim...mozna aj on podobne rozmyslal.Nevadi poucila si sa,nabuduce budes mudrejsia :)

whee_ee

prečo na to zakladáš tému? veď si to mohla rozobrať v tej tvojej existujúcej...

mrzí ma, ako to dopadlo, ale vieš ako sa hovorí - kto neskoro chodí, sám sebe škodí a na druhej strane - všetko zlé je na niečo dobré.. držkaj sa, hlavu hore, človek sa učí na vlastných chybách a ešte nevieš ako to možno nakoniec dopadne :)) nabudúce radšej neotáľaj... btw, keď tak rýchlo na teba zabudol, asi by to ani nestálo zato, hm?? alebo chce v tebe vzbudiť len žiarlivosť?? :))

peta078

o to praveze bral vazne..len ja som asi nejavila moc zaujem tak si asi myslel ze nic z toho nebude..isiel za druhou..moja chyba :((((( keby sa dal vratit cas....

0vecka

tak si nieco najdi :) ide leto kopa casu .... a proste si nemyslim ze by tu spravil niekto nieco zle ale bohvie ako vazne to asi nebral :)

peta078

heh mneja tiez nejaku taku zalubu nemam:)))) takze neviem co by mi mohlo pomoct :((....je to tazke dufam ze sa z toho dostanem a drzim palce aj tebe :(

*Bodi

Asi tak no ..., láska sa nedá vynútiť a príde práve vtedy keď to najmenej čakáme, čiže pochybujem, žeby to v mojom prípade mohlo prísť niekedy v najbližšej dobe, no ty sa tomu nebráň. Nechaj život plynúť, užívaj si ho, rob niečo čo ti pomôže nemyslieť, nejakú záľubu ak máš...ono to pomáha...i keď mne ani nie, lebo nemám nič také čo by ma tak bavilo.

peta078

jooj to mi je luto:(((( to musis mat tazke ked sa skoncil 4rocny vztah:( presne tak, treba niekoho najst a bude dobre..len neni to take lahke:(