Psychicky zrutena

Príspevok v téme: Psychicky zrutena
peta078

prosoim vas pomozte mi niekto.. :(( pred dvoma tyzdnami som mala chodit s jednym chalanom s ktorym som sa dost dlho poznala a on mi navrhol ciby sme sa nedali dokopy..ja som povedala ze potrebujem cas sa rozhodnut..tyzden sa neozyval, tak som mu napisala sms co sa stalo..a on mi napisa..uz mam babu:( ja to neprezijem prosim pomozte mi niekto:( cely cas som sa rozhodovala a prave som sa rozhodla ze budeme spolu a zrazu sa dozviem toto......je mi zle uplne na nic......:((((( co mam robit??? :((((

*Bodi

no vieš, ja som mala 4 ročný vzťah a dnes sa ukončil. Mám pocit, že sa mi zrúti svet tak viem ako sa cítiš..., ale dá sa to zvládnuť...aspoň ja tomu verím, hoc to bude ťažké. Ako sa hovorí najlepší liek na zabudnutie je nová láska (len ako to docieliť :(...čiže držím palce dokážeš to...

peta078

hmm..je to divne:( nechapem tomu ako to mohol spravit.. ved to neni normalne..:( len ked neviem ako sa zbavit toho myslenia na neho....to sa jednoducho neda:((((

*Bodi

Prečo obviňuješ samu seba? To je hlúposť...ako chlap, ktorý nevie počkať 2 týždne to predsa nie je normálne. Je to až príliš krátka doba.
Tak ako píše kajka01 ešte budeš vďačná, že to skončilo ako to skončilo...

peta078

dakujem vam za podporu :(
ked najviac sa bojim ze uz takeho normalneho ( teda uz neviem co si mam o nom mysliet ) nenajdem :((((

kajka01

nestal za to ...to mi ver...keby mal skutocny zaujem pocka a nehlada hned nieco ine za to ze musi trosku dobijat ...ty si nespravila ziadnu chybu...
este budes rada ze to takto dopadlo ...

peta078

hmm lenze mozno je chyba aj vo mne..mala som hned povedat ze mozme sa dat dokopy:( len ja som cakala ako sprosta a on si asi myslel ze z toho nic nebude tak si nasiel inu :( ked ja neviem ako mam na neho zabudnut :( ja stale na neho myslim..v kuse :(( on je uplne iny ako ostatni..:( jeho nazory, spravanie..vsetko..a vobec by som to na neho nepovedala ze si takto hned najde nahradu:(

joni_

ak by ta naozaj chcel, tak by vadrzal cakat aj mesiace a nie po tyzdni si najst inu, casom si najdes lepsieho, neboj

*Bodi

Neboj, všetko bude dobré. Možno práve to si počuť nechcela, ale čo iné ti môžem napísať? Asi nestál zato, keď si hneď našiel inú. Veď keby ťa mal ozaj rád toto by určite nespravil. Taký je život, vtedy keď to najmenej čakáš sa to pokazí. Ale teraz vážne, on nebol ten pravý to mi ver. Toto nie je predsa postoj osoby, ktorá po niekom úprimne túži...