Tehotensky test

siamej

kajka este kolko tem chces zalozit na tuto svoju blbu otazku? prepac ale vcera ti tu x ludi napisalo ze je to blbost. okrem toho vlastne nie je jasne ze ci si ho chces robit preto lebo si myslis ze si otehotnela pri dnesnom sexe alebo pri nejakom predtym ako ti mali prist kramy. ak po vcerajsom tak je to blbost, lebo to ubohe vajicko by este ani nedobehlo do maternice, nie aby embryo spustalo Hcg este !

ak pri nejakom predoslom, ktory bol aspon 10 dni dozadu tak test zmysel ma. chapes konecne?

a take ze najcitlivejsie testy 3 ci 5 dni po styku su nezmysel, reklamny tah. jednoducho je to praobycajny indikatorovy papierik (u nas zbytocne predrazeny), ktory potrebuje istu koncentraciu Hcg aby sa sfarbil. u niektorych zien to nemusi byt dost vysoke ani v 3 tyzdni. ak chces mat vacsiu istotu, chod na gyndu na krv.

niekto

spravit si ho mozes ale moc ti to nepomoze

tehotenske testy reaguju na hormon hcg ktory sa tvori v tehotenstve jeho koncentracia v moci v priebehu tehotenstva stupa

najcitlivejsie testy dokazu zachytit tehotenstvo 5 dni od oplodnenia otazne je nakolko spolahlivy vysledok taky skory test poskytne

cize ak si uz viac ako 5 dni "oplodnena" je mozne ze to ten test zachyti

kajka118

vsak ale krami mi meskaju od 24...a dnes sme spolu spali znova...a ja by som to potrebovala vediet cim skor ako ...

cervena

co myslis? samozrejme ze nie, az po tyzdni ti to moze realne ukazat, vyrobcovia pisu ze o 5dni, ale taky test nie je isty. Takze si pockaj.