bazen + mykoza

Príspevok v téme: bazen + mykoza
cajik

mnoho z nas trapi podobny problem - ako nedostat mykozu v bazene.. tusim tu uz bola nejaka taka tema ale neviem ju najst.. mate nejake rady, odskusane recepty, co by pomohlo ako prevencia? obcas by som v lete rada zasla aj na kupko :)

napadlo ma, ci by neboli dobre nejake volnopredajne vaginalne kapsule s laktobacilmi, ak take nieco existuje ?

PetronelaK

Proste neiem kde je chyba, buď neliezť do bazena alebooo mat vlastny organizmus natolko silny a nedostal nic, pred rokom som toto presne riesila, bala som sa kupalisk... lebo som mala problem s mykozou, uzivala som rozne veci od lekarov co som sa docitala a bieda, az na konci leta som si objednala wobenzym oduzivala som davku a zazrak toto leto mam pokoj ci more ci kupaliska v teple ziadne enprijemne mykozy.... ci zapaly, kt. som po minule roky tiez casto dostavala

oleana

ja tiež nemám dobré skúsenosti s rosalginom ani tie sprcháče na intímnu hygienu svrbelo to ešte viac ako predtým.Ani doktorka nebola nadšená. Teraz beriem preventívne Enzymax dostať v lekárni.Je to liečenie enzýmami fungálnymi mne to zaberá. Skúste možno vás prekvapí

mackani

Dobrý deň, existujú aj probiotické tampony volajú sa Ellen alebo špeciálne tampony na kúpanie tie sa volajú Senta a sú napustené špeciálnym voskom,aby sa žiadne infekcie alebo mykozy nedostali.

Stellinka

Ja pred sezónou vždy začnem užívať laktobacily a leto zvyčajne zvládnem bez mykóz. Poradila mi to lekárka. Základom je hneď sa osprchovať a hlavne nezostať v mokrých plavkách - ani keď je vonku horúco. S kozmetikou na intímne partie to veľmio nepreháňajte, to vám može tiež uškodi´t. Najlepšia je čistá voda

akinom007

no tak ako ti povedala "usiko" ma ckstu pravud, takze dalej sa nebudem rozpisovat lebo by som sa opakovala:)
cize zvonka ziadne lactacyd alebo saforele nepomoze!
a taktiez mala pravdu aj s rosalginom!
po nom treba nasadit kuru s lacotbacilmi lokalne! kazdopoadne!
mne sa pri kupani ako prevencia osvedcili kupacie tampony Senta a nasledne apson 2-3 dni po kupani na noc cipky s Lactobacilom bud LACTOVAG alebo Gynoflor. A ci sa po otm kupani umyjes cistou vodou alebo Lactacydom je uplne jedno

vevericka

kedze montaznici otvorili tuto temu nanovo:).. vraj existuju kupacie tampony, su napustene specialne len na kupanie nie na menstruaciu, ale citala som niekde nejakeho gynekologa, ktory tvrdil, ze sa daju nahradit klasickym menstruacnymi namocenymi v olivovom oleji

sado

Ponúkame montáž a rekonštrukciu elektrických rozvodov pre bazény, montáž automatických chemických dávkovačov,hladinové snímače a automaty dopúšťania vody v bazénoch a nádržiach. Taktiež meranie a chemickú úpravu bazénovej vody a jacuzzi. Po dohode robíme aj pravidelné údržby bazénov. Ďalej sa dočítate o rôznych zaujímavostiach ako napr. o kráľovy mobilov HTC HD2 a tiež niečo pre programátorov začiatočníkov, ale aj pokročilých. Jedná sa o programovanie mikrokontrolérov na platforme ARDUINO. www.elektrobazeny.sk

Dračí zub

cajik: Do bazenov sa nedava chlor, to by aj taky analfabet ako ty mal vedieť. A ked ste tu vsetci taki mudri, tak si poradte sami.