Beh, ale pravidelne

Príspevok v téme: Beh, ale pravidelne
Majushka

Uz vela krat som si slubila,ze budem behat,ale tentoraz uz naozaj lebo moja nadvha 5kg ma uz ubija,vsetko mi je male mam strasny zadok a nohy a boky:(takze od dneska si pojdem pekne kazdy vecer zabehat okolo 7mej do takej pol 8.mej budem sa snazit kazdy druhy den drzte mi palcne chcem to cez cele prazdniny splnit

windstorm

ano.. mam nazor, ze zazraky sa deju ale len v krajine zazrakov... ale pozitivum na tom vsetko je, ze som nemala problem s travenim, spankom, depresiami..

windstorm

minuleho roku som behavala 3 mesiace - kazdy druhy den po 50 min... na rano som jedla misku mlieka s ovsenymi vlockami a medom,... obed normalnka,... vecera zeleninovy salat so syrom.. sladke som jedla obmedzene.. max 2 - 3 kocky milky, figaro alebo inej do dna... niekedy som to vymenila aj za jogurt.. a s jogurtami nizkotucnymi nemusis pocitat ako s kalorickymi bombami.. maju najnizsi obsah energie - napriklad 1 tri bit = 4/5 nizkotucnych jogurtov.. dobre co? ... a schudla som 8 kg - nic sa mi nevratilo

paty02

schudnes takto. ale na obed co si dás? ja by som si dala biele mäaso. ranajky celozrnné chleba so zeleninou. a vela cistej vody

erinka2356

zacala som pravidelne behat, lebo potrebujem schudnut. podari sa mi to ak budem na veceru jest len zeleninu+bielkoviny a po 18.00 uz nebudem jest?

viktor001912

majushka drzim ti palcne:) to je najtazsie na cviceni si to vyriesit v hlave telu by sa aj chcelo nieco robit ale hlava kaze inak ale teraz si tu napisala sebavedome slova takze ti verim a vydrz a nie cele prazdniny ale aj po
ked sa bude dat