Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

Tusan

To: jivez

Premiumky su inak dnes uz ale stare. Prave cca pred rokom sa uplne prestali vyrabat ked zanikla stara séria Crest a nahradila ju nova Crest 3D White. Ale boli dobre, dnes aj tym co sa predavaju koncia datumy spotreby a cim je datum spotreby blizsie, tym je ucinok slabsi. Premiumky su dnes Advanced Vivid, tak je to aj na oficialnej www.3dwhite.com stranke.

To: Crest

Professional effects stoja v USA minimalne 55 dolarov, na zapade USA ete viac, tak potom daj vediet ked ti ich posle zadarmo. ;D

Tomino28

crest - ja som ich zacal pouzivat pred rokom a na zuboch sa mi spravili take pozdlzne praskliny, tak som to radsej nechal tak

jivez

Ahojte, asi pred rokom som používala bieliace pásiky Crest Premium a krásne mi vybielili zuby, nerozleptali mi zubnú sklovinu ani podobné nezmysly a to som si ich objednala z internetu :-)... vybielenie trvá dodnes.

jivez

Ahojte, asi pred rokom som používala bieliace pásiky Crest Premium a krásne mi vybielili zuby, nerozleptali mi zubnú sklovinu ani podobné nezmysly a to som si ich objednala z internetu :-)... vybielenie trvá dodnes.

Crest

Pre ifikoe:

Ahoj, tak vedela by si aj zadarmo poslať ten Crest?? Ja som vyskušala ten advance vivid, ale ak by si mala tie silnejšie pasiky Crest Whitestrips 3D White PROFESSIONAL EFFECTS bola by som rada, rada by som zistila či tie silnejšie zaberu a už sa mi nechce znovu míňať na to peniaze..

kofola 23

odporucila by som ist k dentalnej ygienicke ona ti ich krasne vycisti ukaze ti ako si spravne cistit zuby a budu bielsie zdravsie a aj biely zuby jedno sedenie stoji okolo 30 eur a potrebujes max tak 3 ale zaberie to. vyskusaj

Tusan

To: ifkoe

:DDDD
Najprv smajliky, lebo som sa zasmial teda poriadne. A teraz vazne. Velmi velmi neodborne rady ifkoe, prepac. To nemyslis snad ani vazne toto. Ze sodou bikarbonou si drhnut zuby? KAMENMI? A ze pasty Crest ti znicia zuby a sklovinu? Tak to sorry, ale to su take bludy, ze take som este nepocul...

Fakty: Pasta Crest bola prvou pastou v USA, ktora ziskala uznanie od Americnekj dentalnej asociacie za to, ze brani vzniku zubneho kazu. Pasta Crest dostala dalej uznania za to, ze bojuje az proti siestim roznym veciam v ustnej dutine (taku kvalitnu pastu len tak nenajdes). Pasta Crest neobsahuje peroxid, ako teda mozes VOBEC nieco take povedat, ze ti rozozere sklovinu? :D To su take kecy ze az, sorry.

Dalej, pasiky Crest zaberaju aj na slovenske, ver tomu, tisic zakaznikov a ani jedna staznost zeby nezabrali, je jasny dokaz. Dalsi dokaz: 23 milionov pouzivatelov po celom svete. Dalsi dokaz: Uznane a odporucane americkou dent. asociaciou na domace bielenie zubov. Dalej, pasiky Crest nemaju absolutne ziadny vplyv na zubnu sklovinu. Ako mozes povedat, ze rozozeru sklovinu preboha? :D ..

Bud predavas sodu, alebo ja neviem o co ti ide... Drhnut zuby sodou bikarbonou je, prepac, ale naozaj az chore. Spytaj sa svojho zubara a uvidis jak ta vykrici. Je to to iste ako keby si si vzala do ruky male kamene a drhla nimi zuby. Ved tym si stenšuješ sklovinu mechanicky. Vsetky taketo domace recepty ako soda alebo kypriaci prasok su az nebezpecne pre sklovinu. To su jednoducho odborne fakty, ina pravda k tomu proste neexistuje.

ifikoe

a ak chces nasilu pouzivat ten Crest tak ti ho poslem zadarmo pretoze si myslim ze na slovensku je to zdieranie ludi za nekvalitu a ked vyskusas tak uveris.skor kym si objednas tak si precitaj viacero feedbackov od viacerych ludi.Ale na slovenske zuby to urcite nezabera.Skor by som povedala ze Sonic zubna kefka by bola ta najlepsia varianta to by ti odporucil kazdy dobry zubar ale stoji 200 dolarov ta lepsia-neviem kolko je to na slovaci