Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

Tusan

dokonalost, system tu nehovori o tych pasikoch, ktore si si objednala ty. Tie sa volaju professional effects. On pise o pasikoch Crest Supreme Profesional a to je nieco uplne ine, tieto maju stupen vybielenia az 5, professional effects maju stupen 3, co su tiez uz profesionalne vybielene zuby.

silviklh

ja robim v zdrav.potrebach/lekarni a ked si kupuju kefku(Curaprox),zo 100 si 97 kupuje makku.len aby si potom nemala problemy s dasnami a zodratou sklovinou

dokonalost

kolko ludi pouziva tvrdu kefku ? urcite niesom jedina na svete!samozrejme zuban nit nesmie chybat.bola som u zubara a uz vyse troch rokov nemam ziaden kaz :) a zuby mi pochvalil ze vidno ze sa o zuby staram.spytovala som ho aj na tvrdu kefku povedal mi ze to nieje ziaden problem,kazdy pouziva kefku aka mu vyhovuje ,pouzivala som predtym stredne tvrdu a po dvoch troch hodinach som mala pocit neprijemneho povlaku na zuboch,takze nevravim a ani nikomu neradim aby pouzival tvrdu kefku,len som napisala co pouizvam ja, :) a zuby si cistenim urcite neznicim :)
potvrdene u zubarov a nielen u jedneho ..bola som u zubara aj v zahranici kvoli zubu mudrosti musel ist von a nepocula som ziadne negativne narazky na moje zuby ,co ma samozrejme len potesilo :)

dokonalost

katka 1402
ahoj :) dik dufam ze vysledky budu :)dnes je len druhy den tak dufam dufam a verim :) ja si sice zuby priebezne "drhnem " aj cez den cize za den siich umyvam aj tri -styri krat :) trosku mam maniu ,ako vidim kolko ludi ma nepekne nazltle zuby a samozrejme tvrda zubna kefka a bieliace pasty :)

dokonalost

system
ja som si ich objednala za 49 euri s postovnym som platila 50,85 tie iste pasiky, treba pozret viac shopov na nete a najdes aj lacnejsie ,,to su velmi drahe za 69 .podla mna

system

rozmyslal som ze by som kupil zo stranky bieliace-pasiky.sk tie za 69,50 € Bieliace pásiky Crest SUPREME Professional, keby niekto kupil somnou na polovicu vyslo by nas polovicne balenie s postou na 36 € a nie ako tam maju za 42 €. daju sa niekde kupit aj lacnejsie ? alebo ak niekto ma zaujem ist dotoho somnou 50/50 dajte mail ozvem sa ;) seriozne !

Tusan

To: dokonalost
Ved nevravim o tebe. Hovoril som o tom clovekovi co ten drahy e-shop vlastni, uz s nim mam aj nejake tie skusenosti, robi si casto vo forach reklamu cez rozne ine nicky.. Uz tak mal dokonca odslova doslova skopirovane tie iste prispevky v roznych forach. :D Takze to uz bolo velmi okate. Menovat ale samozrejme nebudem.. :)