Zlé sny o grcaní , zuboch a iné

Príspevok v téme: Zlé sny o grcaní , zuboch a iné
zuzka1911

Ahojte baby, aj Vám sa snívajú sny , že nemôžete vygrcať veci, kt. ste pojedli, že ako Vám to v žalúdku asi vyzerá, koľko Vám tam toho ešte asi zostalo, koľko ste dali von ??? Nenávidím tieto sny. A to už som na dobrej ceste k uzdraveniu :( Minule sa mi snívalo, že ma brat načapal a túto noc, že sa mi zub zlomil ... O zuboch nenávidím sny najviac zo všetkého ...

marushik

mne sa zvykne snivat, ze mi na to nejak pridu, ze ma prichytia ako to robim...
a stale v tom sne som uplne neschopna nic robit ani sa hybat a vsetci mnou pohrdaju a ja mam vzdy v tom sne chut sa zabit, ze to nezvladam. A casto sa mi sniva to co aj zazivam v skutocnom zivote, teda ze sa porovnavam s ostatnymi a citim sa nechutne tlsto a strasne menejcenne (slusne povedane), alebo Zuzi, ako to NIC :(

o vlasoch a zuboch sa mi nesniva, neviem preco...

zuzka1911

No ja o vlasoch nemávam. To sa Ti sníva, že Ti vypadajú, alebo niečo na ten spôsob ?
Ja najviac neznášam tie o zuboch ... Že mi všetky vypadajú, alebo že ich proste nemám, že sa mi rozdrvia na prášok atď., proste hrozné.
O grcaní sa mi práveže sníva vtedy, keď mám paniku, že som to nedala von všetko. Keď jem normálne, mám problém vôbec zaspať, lebo furt si v hlave premietam, čo som zjedla, koľko som zjedla atď.
Skončí sa toto vôbec niekedy ? Keď už si človek myslí, že je dobre, všetko sa pokazí. Bojím sa, že keď už sa dostanem do toho štádia ako pred x rokmi, že nemám potrebu vracať, príde niečo a znovu to urobím ... :(

Oui

ahoj zuzi,
no tak ja mavam milion snov o zuboch, tiez su castejsie, odkedy som v ppp. este aj o vlasoch.
o zvracani sa mi sniva, ked mam dobre dni a nezvraciam, vtedy mavam nocne mory o tom, ze osm to zas urobila