Menštruacne bolesti..

Chrisiana

evička ja keby som si nedala tabletku, Cetalgen, tak si neviem prestaviť ako by bolo so mnou, by som bola asi nervná už len z toho jak mi bolo zle, lebo ja vtedy sa snažím mať kľud a nič si nejako neplánovať, nech sa nemusím namáhať, lebo tie prvé dni menzesu sú náročné.

janulienocka2

Miladka a ako si teraz na tom? Akože zvládaš už menštruáciu v pohode? Lebo ja mám problémy aj počas ovulácie, aj menštruácie, býva mi zle, mávam neskutočné bolesti. Často až do plaču mi z toho je.

Gretche

Miladka ja teda som takto skoncila niekolkokrat a na infuzkach a akoze poviem ti, ze to nebolo nic prijemne ani len nahodou.
Ale neviem ako tomu zabranit do buducna. Uz som aj rozne clanky videla, ze moze na to mat vplyv aj napriklad strava, uz aj to som zmenila, ale nemam pocit zeby to bolo nejako lepsie.

miladkaM

vies co cakat, dobre je ale ked vies ako na to, lebo ja ti poviem, ze pred rokmi som mesiac co mesiac trpla, ze co a ako bude, ze ci proste to zvladnem, ci neskoncim s bolestami na pohotovosti, kadejake lieky som skusala a proste nevedela som, co a jak :/

terminartorvlada

stanchelka mne takto chodia mesiac, co mesiac, ze len vecer, v noci, proste tak to u mna uz je, esteze uz s tym ratam a podla toho jak moje telo uz par dni pred menstruaciou reaguje a sa sprava, tak viem cca kedy to cakat :D

basatop

Tak toto je vec ale ktoru nevies nejako ovplyvnit, co si nevyberies, tak je podla mna zbytocne sa nejako tym nechat rozrusit :)

stanchelka

Miladka to nielen teba. To aj mňa tá predstava úplne paralyzuje, lebo nie je to nič príjemné :(
A hlavne ono je to také, že mňa to koľkokrát aj v noci chytí a mám po spánku :(

Chrisiana

miladka takéto trápenie, to by na to by som sa už nedala, teraz viem, že Cetalgen mi zaúčinkuje do chvíľky a môžem normálne robiť veci na ktoré som zvyknutá bežne :)