Menštruacne bolesti..

miladkaM

evicka je to pravda, ked si vezmem, ze ja roky som trpela, lebo mi ziadna tabletka nepomohla tak zeby som bola schopna normalne fungovat a zakazdym som cely den ten prvy menstruacie bola zavreta doma a lezala som v posteli v krcoch a s bolestou hlavy, to dnes ma striasa uz len pri tej predstave

evicka085

tak ten môj už aspoň vie, čo mi má kúpiť aby som tie dni cez menzes, ale aj PMS, aby som ich proste zvládla dobre a aby sme mali doma kľud, lebo šak šťastná mama, šťastná rodina, nie? :D

jarulinda

toto mas pravdu a to nielen po fyzickej stranke, ale aj po psychickej, len smola je, ze si to chlapi moc nejako neuvedomuju :(

terminartorvlada

no ale takto by to podla mna aj malo byt, ked mame menzes a necitime sa dobre, tak by sme sa mali setrit, nemali by sme to akoze nejako hrotit, snazit sa prekonat alebo neviem co, predsa len uz zamotna menstruacia je zataz pre organizmus, tie hormony a vsetko.

basatop

Tak menzes myslim, ze celkovo je obdobie kedy by sme sa mali setrit, aj po psychickej stranke, aj po fyzickej. Ja napriklad nechodim ani cvicit ked to na mna pride.

Chrisiana

tak vieš ako to je, telo si pamätá a to jasné, že nám to v nejakej tej podobe proste vráti a nie je to potom nič príjemné :/

stanchelka

To nie, aj tak sa treba šetriť, trošku byť v takom režime, lebo sa to môže rýchlo a nepekne vypomstiť, o tom viem svoje. Na druhý deň mi potom zvyklo byť ešte horšie.

evicka085

len to je tiež zlé, keď nevieš oddychovať, to si tiež zvykne vypýtať svoju daň...
ja keď dostanem menštruáciu, tak si dám Cetalgen, aby som bolesti nemala, ale to neznamená, že hneď to pôjdem hrotiť a pôjdem niečo vo veľkom robiť, to akože vôbec nie...

miladkaM

nema zmysel sa trapit, ja si neviem dnes uz predstavit zeby som mala cely den len tak prelezat kvoli bolestiam a zeby som nemohla nic robit dokopy, zeby som sa len ta povalovala :D viem ze niekedy to akoze je treba, ze si treba aj oddychnut, len proste neviem to :D

jarulinda

nejde, aspon mne to bez nej nejde, neviem si uz predstavit akoby som bez tabletky bola, lebo to ked ma aj krize chytia, tak nie je to nic prijemne :(