mononukeloza

ceky

to je v poho well... ja som si len myslel že keď ťa preargumentujem v našej diskusii že ako inteligentný človek sa o to začneš zaujímať...že urobím dobrý skutok a informujem ďalšieho neinformovaného :) ...ale ako vidím ...strata času ... C´est la vie ;)

Well

ceky- to su co za statistiky podla teba???
Nejaka debata na urovni jednej prednasky svedkov jehovovych???
To nemyslis vazne.......:)

Well

ceky- ved mne je uplne jedno comu veris ty. Poznam par prominentnych ludi v Blave a ver........nad klasicku medicinu nedaju dopustit. A kludne skusaj ma ponizit a neviem co......
Ty si presvedceny o svojom......ja uznavam aj alternativnu liecbu,ale jedine pod dohladom klasickej.

ceky

fuuu....WELL ...teraz si ma pobavil ... a kto by ich asi tak za to potrestal? hm? Bože sa zobuď chlape... vravíš podľa mňa ...bla bla bla... a čo keby si o tom niečo našiel na nete? hm?
tu máš pár dokumentov o 911 (11.9.) ;)

V týchto dokumentoch vystupujú inžinieri ktorí tie budovy stavali a garantujú (aj teraz) že nemohli padnúť kôli lietadlám...každá z budov bola dimenzovaná na omnoho väčšie nárazy... naozaj veríš, že 100 poschodová budova padne palacinkovým efektom do seba keď do nej narazí lietadlo? Aj profesionálny demoličný tým by mal problém uskutočniť to. A že padnú tak isto obe? ??? že padnú rýchlosťou voľného pádu? ty naozaj nevieš že v tých budovách boli tzv. termitové nálože určená na demoláciu budov? A vieš vôbec že 11.9. nepadli len tie dve? Že tam boli budov WTC 1,2 a 7? len o tej sedmičke nikto nehovorí pretože to pekne posrali kamarát :) pozri si videá na nete a pochopíš že to nie je možné tak ako ti to nahovorili tie tvoje tebou uznávané inštitúcie... a mimochodom bolo tam aj lietadlo čo vrazilo do pentagonu (najstráženejšieho vzdušného priestoru chráneným najdokonalejším raketovým systémom aký je známi)...naozaj tomu veríš? bolo tam aj lietadlo ktoré záhadne nedoletelo na biely dom...ale padlo na poli... až si uveril aj 911tke, tak spolu vážne nemáme čo preberať.
Tu sú tie dokumenty keby ťa zaujímali.
Pri tomto sa ti celkom zvráti pohľad na ten tvoj ružový svet:
mustwatch.hztz.cz
Tu je odborne rozobraný 911 inžiniermi
mustwatch.hztz.cz
+
mustwatch.hztz.cz

Well

ceky:))
Ale ved fajn:)
Som si hned myslel,ze to bude debata ako veriacieho a neveriacieho:)
sk.wikipedia.org

No nema zmysel jedna argumentacia s druhou. Nech si kazdy zariadi zivot podla toho comu veri a svoje tvrdenia a presvedcenia nech realizuje na sebe .

ceky

well
tak tu máš tie tvoje štatistiky. Sú v dokumentoch ktoré ti posielam
Tu je "alternatívna" medicína ktorú položil samotný hippokrates. Ktorá SKUTOČNE lieči!!! NEPOROVNATEĽNE!!! A bola o mnoho skôr než dnešná moderná. Jej jedinou chybou bolo, že z nej nešli žiadne PRACHY!!! Preto ju potlačili! Takže je celkom diskutabilné čo je alternatívou....všakže :) Volajme ju hippokratova medicína. Tu je:
mustwatch.hztz.cz

Tu máš hipokrata vs moderná medicína v kategórií rakovina.

mustwatch.hztz.cz

A tu sú dva dokumenty ktoré ti rozviažu tie tvoje skeptické oči ohľadom preventívky s vakcínami ;)

1. mustwatch.hztz.cz

2. mustwatch.hztz.cz

Well

ceky:)
Fakt ty tomu veris,ze Busch ich dal odpalit?:))
Ja neverim....:)
Pozri.........vsetko su to len a len nejake dohady......
Si fakt myslis,ze ak by Busch dal zvalat dvojicky a niekolko tisic ludi co tam bolo........preslo by to len tak??? Ved aj Nemecko sa a ine krajiny sa snazili o nieco ako ospravedlnenie :)
A alternativna liecba v tom nema preco a co riesit ak ich nema kto a ako udat a hlavne neexistuje zakon na tolebo mas pravo na liecbu inym sposobom ako ich.Je to tvoje rozhodnutie,ze skocis pod vlak.....

dračí zub

ceky: Chce sa ti flamovat? Well nema zaujem o informacie, iba zahlcuje tuto diskusiu aby si ludia nemohli precitat informacie ktore ste tu davali. sk.wikipedia.org

ceky

well 100% pravdivosť ti garantovať nemôžem ale môžem ti garantovať že z 80tich hodín dokumentov ktoré mám za sebou, všetko do seba zapadá ako kolieska v hodinkách. Takže tomu verím na 99,9% ... teda ano, podľa mňa sú fakt pravdivé. Nechápem ako môžeš veriť inštitúciam v takej miere ako to robíš. Veď hádam každý vie, čo sa stalo 11.ho septembra... že dvojičky si odpáli bush... a aj tak si schopný veriť naďalej?