mononukeloza

Well

ceky???
A ak mi das statistiku vyzdravenych ludi a nevyzdravenych ludi alternativnou medicinou........potom bude mat zmysel rozpravat sa na adekvatnej urovni.
To je presne ako s mojou svokrou........liecila sa alternativnou........zomrela a kto to asi vie a kde sa to asi zapisalo do statistyk???
Vies asi kde a kolko ludi takto dopadne.
Ale kazdy si je strojcom vlastneho zdravia a svojim rozhodnutim sa ocitne tam kde je.

Well

ceky- myslis???
Je to len dosledok nedokonalosti,predispozicie a lahostajnosti k vlastnemu zdraviu. Potom ked je neskoro.........tvaria sa vsetci akoby sa ich to netykalo a myslia si,ze za nich to vyriesia ini. Ak niet moznosti na zachranu tak sa vsetko hadze na lekarov a pod.

ceky

well
čo to vlastne zastávaš? veď moderná medicína je 3. najčastejším zabijákom na svete(1.srdcové choroby,2.rakovina). Prečo keď niečo zabíja, by malo byť presadzované? Prečo si myslíš, že farmaceutickému priemyslu ide o blaho a zdravie ľudí? Nie je to trochu najivné? Veď zdravie nezarába peniaze! Prečo by sa ho snažili presadiť!
Týmto ťa nenapádam ale výzývam na diskusiu. Rád by som s tebou o tom polemizoval.

Well

Ako myslis.....
Ja som za jedno aj za druhe,ale nikdy by som seba a ani rodinu neohrozil niecim co v skutocnosti nema pevny zaklad.
Tak dopadla aj moja svokra.Tiez verila v zazrak alternativnej liecby. A mohla zit.

RNG

well, este odpoved na ten jedovaty utok na lekarov, co sa odvazia pracovat s inymi prostriedkami, ako organizovana medicina:

Su to lekari normalne vystudovani na fakultach a casom poznali, ze mnohe prirodne veci sluzia lepsie na liecenie, nez chemicke patentovane lieky. A maju na to miliony pacientov, na dokaz.
Co sa tyka organiozovanej mediciny, ta stoji ludi v USA podla statistiky az 17,5% hrubeho narodneho produktu, co je absurdna situacia.
Z toho je alternativa len mizive percento, lebo alternativne produkty, potravinove doplnky doslova "rastu na strome" takze su radove lacnejsie.
Medicina nie je vec viery, ale solidnych dokazov.
Nie je to vec legislativy a organizovanej mediciny(politika, peniaze) ale jednotlivych obetavych lekarov, ktory napriek prekazkam, ktore im organizovana medicina kladie do cesty sa rozhodli pouzivat to, co zistili ze je lepsie na liecenie, nez chemicke lieky.
Raz sa tuieto alternativne sposoby stanu hlavnym smerom v medicine, tak ako mnohe ine v minulosti, ktore tiez zacali ako alternativne a boli medickou komunitou odsudene a vysmiate.

Pokrok ide podla jedneho z autorov takto:
Prvy stupen pri objaveni niecoho noveho velmi rozdielneho je vysmech prislusnej "odbornej" komunity
Druhy stupen je ignorovanie faktov, co moze trvat dlhe roky
Treti stupen je kompletne prijatie, bez akychkolvek komentarov, ako uplnu samozrejmost.
A to urobia aj ti, co predtym proti tomu bojovali, bez komentaru a nikdy si nepriznaju, ze boli vlastne proti tomu a skodili svojim odmietavym pristupom druhym

Well

RNG- ty presadzujes alternativnu liecbu akoby to bola jedina spasa.
Premna je to taky blud ako homeopatia .
Sorry.

Uz som ti raz pisal link na to ake nehorazne dolare v Amerike alternativna medicina zaraba rocne a stale je realne a nemyslitelne aby sa clovek oddal len jej. Zaujimave.......napadla ma taka vec......preco si vy vlastne nespravite vlastne aro ,zachrannu sluzbu ,chirurgie a neliecite svojich oddanych pacientov osobitne od inych????
Bolo by to zaujimave riesenie.A nie tu oblbovat a ludi a vsemozne sa ich snazit kupovat nieco co maximalne len vytiahne ich vrecka do prazdna a uzitok asi taky tretinovy??

Well

RNG- ty presadzujes alternativnu liecbu akoby to bola jedina spasa.
Premna je to taky blud ako homeopatia .
Sorry.

Uz som ti raz pisal link na to ake nehorazne dolare v Amerike alternativna medicina zaraba rocne a stale je realne a nemyslitelne aby sa clovek oddal len jej. Zaujimave.......napadla ma taka vec......preco si vy vlastne nespravite vlastne aro ,zachrannu sluzbu ,chirurgie a neliecite svojich oddanych pacientov osobitne od inych????
Bolo by to zaujimave riesenie.A nie tu oblbovat a ludi a vsemozne sa ich snazit kupovat nieco co maximalne len vytiahne ich vrecka do prazdna a uzitok asi taky tretinovy??

Well

RNG- ty presadzujes alternativnu liecbu akoby to bola jedina spasa.
Premna je to taky blud ako homeopatia .
Sorry.

Uz som ti raz pisal link na to ake nehorazne dolare v Amerike alternativna medicina zaraba rocne a stale je realne a nemyslitelne aby sa clovek oddal len jej. Zaujimave.......napadla ma taka vec......preco si vy vlastne nespravite vlastne aro ,zachrannu sluzbu ,chirurgie a neliecite svojich oddanych pacientov osobitne od inych????
Bolo by to zaujimave riesenie.A nie tu oblbovat a ludi a vsemozne sa ich snazit kupovat nieco co maximalne len vytiahne ich vrecka do prazdna a uzitok asi taky tretinovy??